انگلستان PM بوریس جانسون مشاور ارشد خود ايزوله پس از Covid-19 علائم

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دومینیک Cummings, مشاور ارشد نخست وزیر بوریس جانسون در روز دوشنبه شد آخرین فردی در بالای دولت بریتانیا برای رفتن به self-جداسازی به عنوان یک متخصص برجسته نشان می دهد که تعداد موارد در انگلستان ممکن است کم کردن سرعت.

کامینگز, 48, شده است یک پیشرو اگر بحث برانگیز رقم در Brexit کمپین پیوست و جانسون در خیابان داونینگ در ماه جولای سال 2019 پس از او نخست وزیر شد. او می پیوندد جانسون و چهره های دیگر که مبتلا به کوروناویروس.

این خدمات عبارتند از وزیر بهداشت مت, Hancock, اسکاتلند, منشی, آلیستر جک و افسر ارشد پزشکی انگلستان کریس Ersin. جانسون در ادامه به رهبری دولت پاسخ در حالی که باقی مانده در خود به انزوا, مقامات گفت.

پرنس چارلز’ دفتر اعلام کرد که او آمده است تا از خود و انزوا است و در سلامت خوب است.

نیل فرگوسن, متخصص اپیدمیولوژی از امپریال کالج که مدلسازی کمک به تصمیم دولت برای اعمال مداوم در سه هفته مستند گفت: اطلاعات جدید نشان دادن نشانه هایی که اجتماعی فاصله اقدامات شد آغاز به کار می کنند.

او گفت BBC: “در انگلستان مشاهده می کنیم برخی از نشانه های اولیه از کاهش در برخی از شاخص های. کمتر در مرگ و میر به دلیل مرگ و میر عقب مانده با مدت زمان طولانی از زمانی که این اقدامات به اجرا در آمده است. اما ما در شماره جدید از بستری شدن در بیمارستان امروز مثلا می کند که به نظر می رسد به کم کردن سرعت کمی در حال حاضر”.

“این هنوز plateaued به این شماره ها هر روز در حال افزایش است اما میزان که افزایش کاهش پیدا کرده است. ما الگوهای مشابه در تعدادی از کشورهای اروپایی” او گفت:, و اضافه کرد که 3-5 ٪ از مردم در مرکز لندن ممکن است آلوده شده اند.

لندن تبدیل به یک کانون برای این ویروس با یک سوم از موارد در انگلستان است. داده های اخیر نشان می دهد که بیرمنگام و وست میدلندز و نیز تبدیل شدن به یک کانون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>