انگلستان PM بوریس جانسون منتقل شد به بخش ICU به عنوان علائم کروناویروس ‘بدتر’

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

وضعیت نخست وزیر بوریس جانسون بدتر شده و منتقل شده است به واحد مراقبت های ویژه به عنوان یک اقدام احتیاطی در بیمارستان سنت توماس در لندن خیابان داونینگ گفت: در روز دوشنبه, و اضافه کرد که او آگاه باقی می ماند.

او در ICU به عنوان یک احتیاط باید او نیاز به تهویه برای کمک به بهبود خود را در انتخابات گفت: پس از روز گمانه زنی ها در مورد میزان سلامت خود را پس از او منتقل شد به بیمارستان در روز یکشنبه شب 10 روز پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

سخنگوی دولت گفت: “پس از عصر یکشنبه نخست وزیر شده است و تحت مراقبت پزشکان در سنت توماس “بیمارستان در لندن پس از بستری مداوم علائم کروناویروس”.

“در طول این دوره از این بعد از ظهر وضعیت نخست وزیر بدتر شده و به توصیه تیم پزشکی او منتقل شده است به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان”.

“PM خواسته است وزیر امور خارجه Dominic Raab که اولین بار است که وزیر امور خارجه به deputise برای او که در آن لازم است. PM دریافت مراقبت های عالی و تشکر از همه کارکنان بیمه خدمات درمانی خود را برای کار سخت و فداکاری”.

این تصمیم توسط جانسون تیم پزشکی پس از خود بیماری بدتر شده طی بعد از ظهر دوشنبه. قبل از او منتقل شد به بخش ICU او خواسته Raab به deputise برای او که در آن لازم است مقامات اضافه شده است.

Raab در بیانیه ای گفت که او را deputise برای جانسون “که در آن لازم در رانندگی به جلو برنامه های دولت برای شکست کروناویروس” و اضافه کرد که نخست وزیر دریافت “مراقبت های عالی” در سنت توماس ” در بیمارستان.

Raab گفت: تمرکز خود را در نقش جدید خواهد بود مطمئن شوید که “نخست وزیر جهت و تمام برنامه های برای مطمئن شوید که ما می توانیم شکست coronavirus و کنار کشور از طریق این چالش گرفته خواهد شد به جلو”.

“وجود دارد یک فوق العاده قوی و روحیه تیم در پشت نخست وزیر و مطمئن شوید که تمام برنامه های است که نخست وزیر دستور داده تا ما را به ارائه… اجرا شده به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

به انگلستان نقل مکان کرد و به هفته سوم از مستند وزارت بهداشت گفت: مرگ و میر افزایش یافته بود به 5,373 و تعدادی از تعداد بیماران آزمایش مثبت برای این ویروس رز به 51,068.

این خبر باعث موجی از دریافت خوبی پیام از کابینه همکاران و دیگران در سراسر طیف سیاسی. جانسون شریک کری Symonds که حامله است و همچنین قرارداد این ویروس است اما دوره نقاهت.

صدراعظم Rishi Sunak گفت: “من می دانم که او می تواند بهترین حالت ممکن است و خواهد آمد از این حتی قوی تر” در حالی که مقامات ارشد حزب محافظه کار MP ساجد جاوید افزود: “بوریس یکی از قوی ترین مردم من می دانم. فکر او, کری و خانواده اش امشب. دریافت خوب به زودی این کشور به شما نیاز دارد”.

Keir Starmer جدید رهبر مخالفان کار در توئیتر خود نوشت: “خیلی غم انگیز اخبار. تمام کشور را در افکار با نخست وزیر و خانواده اش در طول این زمان دشوار” در حالی که سلف جرمی Corbyn اضافه افکار خود بودند با جانسون و خانواده اش.

سابق محافظه کار دیوید کامرون نخست وزیر توئیتر خود نوشت: “شما در حال حاضر در دست و همه ما می خواهیم شما امن هست و در 10 خیابان داونینگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>