انگلستان PM بوریس جانسون ‘خوب’ در بیمارستان باقی می ماند مسئول COVID-19 respo…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دولت بریتانیا روز دوشنبه گفت: نخست وزیر بوریس جانسون “به خوبی انجام می دهند” پس از اقامت یک شبه در بیمارستان برای برخی از “روال آزمون” مربوط به COVID-19 تشخیص است.

مسکن در بریتانیا و جوامع وزیر رابرت Jenrick گفت جانسون همچنان مسئول در پاسخ بریتانیا به کروناویروس همه گیر است و انتظار می رود در شماره 10 خیابان داونینگ به زودی.

“این نبود اورژانس بستری است. این یک برنامه ریزی پذیرش به انجام برخی از آزمایشات روتین است. او به خوبی انجام می دهند من گفت و ما به جلو نگاه به او که پشت در شماره 10 به زودی” وزیر کابینه به بی بی سی گفت در صبح روز دوشنبه.

به روز رسانی در 55 ساله نخست وزیر بهداشت آمد و پس از ورود به خدمات بهداشت ملی (NHS) بیمارستانی در لندن در روز یکشنبه برای آزمون پس از او نشان داد “مداوم علائم کروناویروس” از جمله درجه حرارت و حتی 10 روز پس از آزمایش مثبت برای این بیماری است.

بستری خود به عنوان یک “گام احتیاطی” گرفته شده و به توصیه دکتر, سخنگوی دولت گفت: در روز یکشنبه.

“این یک گام احتیاطی به عنوان نخست وزیر در ادامه به علائم مداوم coronavirus ده روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس” سخنگوی گفت. “نخست وزیر با تشکر از کارکنان بیمه خدمات درمانی برای همه باور نکردنی خود را کار سخت و انگیزش عمومی برای ادامه به دنبال دولت را توصیه به ماندن در خانه محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی” سخنگوی گفت.

خیابان داونینگ گفت که آن در نظر گرفته شد معقول برای پزشکان به دیدن نخست وزیر بریتانیا در فرد داده و او مداوم علائم اما او همچنان در اتهام از دولت و در تماس با همکاران وزرا و مقامات.

انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab, اولین وزیر امور خارجه انگلستان PM انتخاب دوم در فرماندهی و پا به صندلی روزانه coronavirus پاسخ جلسه لقب COVID-19 جنگ کابینه در روز دوشنبه صبح.

جانسون تا جمعه گذشته ادامه داد به صندلی روزانه جلسات از راه دور از طریق ویدئو کنفرانس از خود انزوا در محافل خصوصی در خیابان داونینگ از تشخیص خود را از 10 روز پیش. نخست وزیر بریتانیا روز دوشنبه گذشته دیده می شد هنوز هم به دنبال کاملا ضعیف زمانی که او ساخته شده ظاهر مختصر در خیابان داونینگ در پنج شنبه شب به تاریخ ملی “کف زدن برای سرپرستان” تشویق و قدردانی از کارسخت از خدمات بهداشت ملی (NHS) کارگران در خط مقدم مبارزه با شیوع بیماری.

“به یاد داشته باشید که باور نکردنی کف زدن دوباره شب گذشته برای ما فوق العاده بیمه خدمات درمانی. ما در حال انجام آن را برای محافظت از آنها و صرفه جویی در زندگی می کند. بیایید تمرکز بر انجام همه چیز ما می توانیم. ماندن در خانه مردمی حفاظت از بیمه خدمات درمانی, نجات زندگی,” او گفت:. جانسون نوشته شده در آخرین توییتر پیام های تصویری روز جمعه که در آن او گفت که او هنوز هم نمایش علائم جزئی. او تا به حال طولانی خود انزوا که روز جمعه باید مشخص شده در پایان تصریح هفت روز خود به انزوا دوره پس از COVID-19 تشخیص هفته گذشته است.

او گفت که او هنوز حرارت یکی از نشانه های مرتبط با کروناویروس و بنابراین باید برای ماندن در انزوا ،

“اگر چه من احساس بهتر و من انجام داده ام من هفت روز از انزوا افسوس که من هنوز هم یکی از علائم جزئی از نشانه است. من هنوز هم متوسط. بنابراین مطابق با دولت توصیه من باید همچنان خود من-انزوا تا زمانی که علامت خود را می رود. اما ما در حال کار به وضوح تمام وقت در برنامه های ما به ضرب و شتم این ویروس گفت:” در این پیام ویدئویی.

انگلستان گزارش شده بیش از 48000 موارد COVID-19. روز یکشنبه وزارت بهداشت گفت: 621 بیشتر افراد فوت شده در بيمارستان در انگلستان بیش از 24 ساعت پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در نظر گرفتن مجموع تلفات به 4,934 در کشور است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شد کاخ سفید در نشست خبری با ارسال “ملت ما آرزوهای خوب” برای آقای جانسون “شخصی خود را مبارزه با ویروس”.

“همه آمریکایی ها در حال دعا کردن برای او است. او یک دوست بزرگ من یک آقا و یک رهبر بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او مطمئن بود نخست وزیر خوب خواهد بود چرا که او “یک فرد قوی”.

تازه منتخب حزب کارگر رهبر Keir Starmer نیز آرزو خوبی جانسون گفت که او امیدوار است برای یک “بازیابی سریع”. بیش از آخر هفته جانسون حامله نامزد کری Symonds بود نشان داد او خود coronavirus علائم به او گفت که او “در گفتوگوی” و احساس قوی تر است.

“من نیاز به آزمایش می شود و پس از هفت روز استراحت من احساس می کنم قوی تر و من در بهبود گفت:” 32 ساله است که خود منزوی به طور جداگانه در جنوب لندن ،

انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock نیز آزمایش مثبت برای coronavirus و در بازگشت از خود انزوا پس از هفت روز پنج شنبه گذشته به میزبان روزانه در خیابان داونینگ نشست خبری.

دولت بریتانیا ارشد پزشکی مشاور و استاد کریس Ersin نیز تا به حال به خود منزوی پس از نشان دادن علائم عنوان شده است جانسون بالا aide Dominic Cummings.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>