تعهدات اضافی coronavirus بودجه که سازمان های غیر دولتی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

انگلیس یکشنبه اعلام کرد صدها میلیون پوند کمک های اضافی به گروه از جمله سازمان بهداشت جهانی (WHO) و صلیب سرخ برای کمک به جلوگیری از موج دوم این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دولت گفت: £200 میلیون دلار ($249 میلیون و 228 میلیون یورو) را به سازمان های خیریه و سازمان های بین المللی برای کمک به کشورهای در حال توسعه مبارزه Covid-19.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

آن امیدوار مقابله با این ویروس که اولین ظهور در شهر ووهان در ماه دسامبر در فقیرترین کشورهای جهان را در آینده جلوگیری امواج از عفونت های آینده به بریتانیا.

این کشور ثبت کرده است دهها هزار نفر از موارد و هزاران نفر از مرگ و میر ناشی از کوروناویروس پس از آن گسترش فراتر از چین در ماه های اخیر.

“توانایی ما برای محافظت از مردم بریتانیا تنها موثر باشد اگر ما تقویت سیستم بهداشت و درمان از آسیب پذیر در کشورهای در حال توسعه بیش از حد” بین المللی توسعه, منشی, Anne-Marie Trevelyan در بیانیه ای گفت.

“ما جدید بریتانیا کمک های پشتیبانی کمک خواهد کرد که جلوگیری از ویروسی آلوده کردن میلیون ها نفر از مردم در فقیرترین کشورهای معنی ما می توانیم در پایان این جهانی همه گیر دیر,” او گفت:.

بودجه را ببینید £130 میلیون داده شده به سازمان ملل متحد سازمان-از جمله £65 میلیون دلار برای کسی که — پس از آنها درخواست فوری برای حمایت مالی.

برخی از £50 میلیون را به International Red Cross and Red Crescent Movement, در حالی که یکی دیگر از £20 میلیون دلار است که اختصاص داده شده برای دیگر موسسات بین المللی و سازمان های خیریه.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus استقبال از “سخاوتمندانه” به عنوان “یک بیانیه قوی است که این یک تهدید جهانی است که نیازمند یک پاسخ جهانی”.

“ما همه در این هم که به معنی حفاظت از سلامت در سراسر جهان کمک خواهد کرد که برای حفاظت از سلامت مردم در انگلستان,” او گفت:.

در ایالات متحده آمریکا — اصلی کمک کننده است — رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تهدید به قطع کمک های مالی متهم آن را از نرم افزار-چین تعصب در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر کوروناویروس.

او روز جمعه گفت که او را اعلام و هفته آینده در ایالات متحده کمک های مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>