انگلستان در حال حاضر دومین کشور Covid-19 تلفات پس از ایالات متحده نشان داده

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بریتانیا پیشی گیرد ایتالیا به گزارش بالاترین رسمی مرگ و میر از بیماری کروناویروس Covid-19 در اروپا, آمار و ارقام منتشر شده در روز سه شنبه نشان داد.

هفتگی آمار و ارقام از بریتانیا دفتر آمار ملی (ONS) اضافه شده بیش از 7000 مرگ و میر در انگلستان و ولز در این هفته به آوریل 24, بالا بردن کل انگلستان به 32,313. ایتالیا روز سه شنبه گفت که آن را ثبت کرده است 29,316 ویروس مرگ و میر به تاریخ.

تنها ایالات متحده آمریکا با جمعیت نزدیک به پنج برابر بیشتر رنج می برد بیشتر تایید مرگ و میر ناشی از این ویروس از بریتانیا با توجه به داده ها تا کنون. تقریبا 69,000 فوت کرده اند در این بیماری همه گیر وجود دارد.

ایتالیا و اسپانیا بعدی بدترین آمار کشورهای اروپایی باید کوچکتر از جمعیت بریتانیا بیشتر پیچیده مقایسه.

“قرار دادن یک نمودار با ایالات متحده در بالا و انگلستان دوم مفید است اما هنگامی که شما شروع به شکستن آن را با نگاه به جمعیت ما باید به طور جدی پرسیدن سوال در مورد چه چیزی متفاوت” کارل Heneghan استاد پزشکی مبتنی بر شواهد در دانشگاه آکسفورد گفت: خبرگزاری رویترز.

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab خواست در برابر تلاش برای ایجاد اعتماد بین المللی مقایسه.

“راه های مختلفی وجود دارد از شمارش مرگ و میر… ما در حال حاضر انتشار داده است که شامل تمام مرگ و میر در همه تنظیمات و همه کشورها را که” او گفت که روزانه در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی.

“می تواند به شما با اطمینان می دانیم که همه کشورهای در حال اندازه گیری در همان راه ؟ و آن نیز بستگی دارد چقدر خوب رک و پوست کنده کشورهای در حال جمع آوری آمار خود را.”

روز به روز آمار به معنی بریتانیا احتمالا بيشترين مرگ رسمی شماره در اروپا برای روز.

اما هفتگی فایرفاکس داده ها همچنین نشان می دهد که اوج آن در Covid-19 مرگ و میر است به احتمال زیاد از گذشت چند هفته به مارس 24 هنوز دوم-مرگبارترین پس قابل مقایسه سوابق شروع به نگهداری در سال 1993.

بریتانیا در هفته هفتم از لحاظ اقتصادی فلج کننده مستند در تلاش است برای اجرای یک تماس جدید ردیابی استراتژی پس از آن به راحتی می توانید این اقدامات است.

نخست وزیر بوریس جانسون است که انتظار می رود مجموعه ای از طرح خود را برای بلند کردن دقیق اجتماعی فاصله رژیم از روز یک شنبه آینده با توجه به گزارش های رسانه ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>