نمایندگان پارلمان بریتانیا با استناد به هند-چین برخورد تقاضا بررسی وابستگی

تشریح چین اقدامات اخیر در هند از مرز یک مثال چینی ‘تهاجمی توسعه طلبی’, انگلیسی, نمایندگان مجلس روز سه شنبه خواستار یک بررسی از انگلستان وابستگی به چین و تاکید بر مسئله حقوق بشر از مسلمانان اویغور در مجامع بین المللی.

چین تمرکز طولانی بحث در مجلس عوام بر اساس یک گزارش جدید توسط Inter-Parliamentary داد در چین که گفت: وجود شواهد جدید نشان می دهد که چین به دنبال یک تولد-پیشگیری از برنامه های هدفمند در اقلیت مسلمان در منطقه سین کیانگ.

ایان دانکن اسمیت سابق محافظه کار رهبر مطرح فوری سوال گفت: آن را نمی توان به “کسب و کار به طور معمول” با چین با توجه به آنچه که او به نام “رفتار قلدری” در رابطه با هند و هنگ کنگ و جاهای دیگر.

با استناد به آمار و ارقام از گزارش کاهش نرخ تولد در میان اقلیت ها در سین کیانگ او گفت: “البته جهان می خواهد برای مقابله با چین است اما ما نمی توانیم همچنان با کسب و کار به طور معمول در حالی که این نوع آشکار فعالیت ادامه می دهد”.

او افزود: “(داده شده) چینی دولت هولناک سابقه حقوق بشر خود را حمله به آزادی در هنگ کنگ خود رفتار قلدری در اختلافات مرزی از جنوب دریاهای چین به هند خود را آشکار نقض قوانین مبتنی بر نظم حاکم بر بازار آزاد و خود را با تاخیر اعلام Covid-19 خواهد شد و دولت در حال حاضر آغاز یک بررسی داخلی از انگلستان وابستگی به چین با توجه به میزان قابل توجهی کاهش این وابستگی, و تماس در جهان به گرد هم می آیند تا اطمینان حاصل شود که این تهدید در حال رشد از چین است که برخورد با آن هم همانطور که تاریخ به ما می آموزد آن است که خیلی دیر شده است؟”

نایجل Adams, وزیر آسیا پاسخ داد که بوریس جانسون دولت تا به حال با نگرانی چین در بسیاری از سطوح. بریتانیا بود فشار چین برای دسترسی به سین کیانگ; آخرین بار, بریتیش, دیپلمات منطقه بازدید شد و در نوامبر سال 2019.

او گفت: “رویکرد ما به چین باقی مانده است روشنی چشم است و ریشه در ارزش ها و منافع. آن را همواره مورد بوده است که هنگامی که ما نگرانی های ما آنها را جمع آوری و که که در آن ما نیاز به دخالت ما خواهد شد”.

“ما باید به طور مداوم رهبری تلاش های بین المللی برای برجسته کردن نگرانی در مورد بدتر شدن وضعیت حقوق بشر در سین کیانگ و من اطمینان راست من hon. دوست که بریتانیا ادامه خواهد داد به انجام این کار”.

کار را استفان Kinnock می خواستم جانسون دولت به رسمیت شناختن است که اقدامات مقامات چینی در سین کیانگ “بازتاب گسترده الگوی رفتار به طور فزاینده ای سیاست های استبدادی در خانه و تهاجمی توسعه طلبی در خارج از کشور از جمله در هنگ کنگ, Ladakh و دریای چین جنوبی”.

خواستار بر چین اجازه می دهد تا دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر دسترسی نامحدود به منطقه آدامز تصریح کرد که لندن تا به حال “نگرانی در مورد بازداشت و نقض حقوق بشر با بیش از یک میلیون اویغور مسلمانان و دیگر اقلیت های ساکن سیاسی re-اردوگاه آموزش و پرورش”.

جانسون دولت اخیرا به شدت مورد انتقاد پکن برای تصویب یک قانون تامین كاربردي به این مستعمره سابق بریتانیا از هنگ کنگ است که با توجه به چشم انداز می رود در برابر قوانین بین المللی و توافقنامه های امضا شده قبل از تحویل سال 1997 به چین است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *