وزیر بریتانیایی هشدار بدون تغییرات بزرگ به کروناویروس مستند

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دولت بریتانیا هشدار داده است که روز جمعه به انتظار هر گونه تغییرات عمده به سراسر کشور coronavirus مستند هفته آینده به عنوان رسمی روزانه مرگ و میر در صدر 31,000.

بریتانیا دهکدهای از دست داد بیشتر مردم به Covid -19 بیش از هر کشور دیگر اروپایی وجود دارد در حال رشد فشار بر نخست وزیر بوریس جانسون به سهولت اقامت در خانه سفارشات اعمال شده در اواخر ماه مارس است.

این تفویض دولت در ولز در روز جمعه شیراز به re-open garden مراکز و کتابخانه ها اما گفت که گسترده تر از مستند باقی خواهد ماند برای سه هفته.

جانسون است که با توجه به اعلام برنامه های خود را برای انگلستان در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در یکشنبه شب اما یکی از بالا وزرای روشن ساخته جمعه خواهد بود وجود دارد هیچ تغییرات بزرگ است.

“ما باید واقع بینانه است که وجود دارد نیست برای رفتن به هر نمایشی یک شبه تغییر” وزیر محیط زیست جورج Eustice گفت: روزانه رسانه های توجیهی.

“ما خواهد بود بسیار بسیار محتاط به ما شل محدودیت های ما را به عنوان داده ها که ما در حال ترسیم به صورت روزانه نشان می دهد که ما نه از جنگل.

“وجود دارد هنوز هم چالش های عمده ای.

“ما خواهد بود با این ویروس برای برخی از زمان به آمده و بنابراین مهم است که برای جلوگیری از در دوم اوج که می تواند ما پایمال خدمات بهداشت ملی.”

او گفت: مرگ و میر در میان بیماران در بیمارستان و مراقبت از خانه و جامعه گسترده تر که تست مثبت برای coronavirus افزایش 626 در روز قبل به 31,241.

شش هفته نوزاد با یک بیماری زمینهای شد از جمله مرگ و میر ثبت شده در انگلستان با توجه به دولتی خدمات بهداشت ملی (NHS).

واقعی مرگ و میر است که انتظار می رود را بالاتر بریتانیا اخیرا ramped تا توانایی خود را به آزمون مردم برای Covid -19.

داده ها را از دفتر آمار ملی (ONS) منتشر شده در سه شنبه است که تاخیر تا دو هفته نشان داد بیش از 32,000 مرگ و میر با کروناویروس در گواهی فوت است.

ویلز اولین وزیر علامت Drakeford اعلام کرد: “متوسط تنظیمات” از یکشنبه با مردم مجاز به اعمال خارج از خانه بیش از یک بار در روز, در حالی که ماندن محلی است.

مراکز باغ را دوباره باز کنید اگر آنها می تواند ثابت کند که آنها می توانید نگه داشتن مردم در یک فاصله امن از هم جدا و مقامات محلی آغاز خواهد شد برنامه ریزی, چگونه برای باز کردن کتابخانه ها و شهرداری مراکز بازیافت.

مسئولیت ویروس اقدامات در انگلستان است و تفویض آن به چهار کشور — انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی — اما تا کنون آنها را همه نقل مکان کرد و در قدم اهسته.

در اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon روز جمعه گفت که این مستند را در محل باقی می ماند اگر چه او قصد دارد به اجازه می دهد مردم را بیشتر ورزش در فضای باز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>