نرخ تورم در بریتانیا اسلامپ به پایین ترین سطح از سال 2016 به عنوان coronavirus بازدید

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

در بریتانیا نرخ تورم غرق در مارس به پایین ترین سطح خود از ماه اوت سال 2016 به عنوان coronavirus همه گیر تحت فشار قرار دادند پایین قیمت های جهانی نفت و فروشگاه های لباس کاهش قیمت تقویت چشم انداز بیشتر بانک انگلستان محرک ماه آینده.

تورم قیمت مصرف کننده کاهش یافته و به نرخ سالانه از 0.8 درصد از 1.5 درصد در ماه مارس داده های رسمی نشان میدهد در روز چهارشنبه. که بیشترین یک ماه سقوط در بیش از یک دهه و در زمان تورم بیشتر در زیر بانک مرکزی 2 درصد هدف است. معاون فرماندار بن Broadbent گفت: آن را می تواند رها کردن زیر صفر تا پایان سال 2020 است.

بانک مرکزی انگلیس افزایش آن برنامه خرید اوراق قرضه توسط یک رکورد 200 میلیارد پوند در ماه مارس به عنوان درصد بحران را تشدید کرد و بسیاری از اقتصاددانان انتظار می رود یکی دیگر از افزایش در ماه ژوئن 18.

بازارهای دیدن یک فرصت بانک مرکزی انگلستان می تواند در کاهش نرخ بهره به زیر صفر برای اولین بار در پایان سال است.

اموزش گرگوری یک اقتصاددان با اقتصاد سرمایه گفت: زمینه رشد قیمت خواهد ماندن رام به عنوان ضعیف تقاضا بیش از جبران هر گونه تورمی تاثیر از این بیماری همه گیر.

“در برابر این پس زمینه انتظار ما از بانک به گسترش آن کاهش کمی برنامه بیشتر,” او گفت:.

دفتر آمار ملی انگلیس می گوید تورم قرائت شد به احتمال زیاد به فرار از آنجا که coronavirus خاموش نگه داشته است قیمت آن-اسباب بازی چکرز از گرفتن قیمت در بیش از یک پنجم از کالا و خدمات وادار کردن فایرفاکس به برآورد آنها و یا استفاده از جایگزین.

کاهش قیمت انرژی صورتحساب حمل و نقل – که شامل بنزین و لباس و کفش و باعث بزرگترین کاهش در تورم است.

این فایرفاکس گفت: لباس فروشان آمار توسط دولت stay-at-home سفارشات با توسل به تخفیف بیشتر فروش و قیمت کاهش یافته و به بیشتر از سال 2010 کاهش سالانه 2.9 درصد است.

خانواده قبوض آب و برق کاهش یافته است بیشتر از سال 2009 بازتاب قبلا اعلام قیمت کلاه.

اما وجود دارد به سمت بالا فشار از قیمت بازی های ویدئویی و کنسول های بازی تخته, بازی و اسباب بازی کودکان و همچنین سبزیجات تازه های فایرفاکس گفت.

تورم که مانع انرژی و مواد غذایی و مصرف الکل و دخانیات برگزار شد به طور گسترده و مداوم در نرخ سالانه 1.5 درصد است.

قیمت خرده فروشی نرخ تورم در یک اندازه گیری است که به فایرفاکس می گوید نادرست است اما به طور گسترده ای در بازار اوراق قرضه و دیگر قراردادهای تجاری – کاهش یافته و به 1.5 درصد از 2.6 درصد است.

شیب در شاخص تورم مصرف کننده زیر 1 درصد نیاز به بوع فرماندار اندرو بیلی برای توضیح به دولت چگونه بانک مرکزی تلاش خواهد کرد به فشار آن را به بالا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>