سکس پزشکان پیوستن به چالش قانونی در Covid-19 ارشاد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

انجمن بریتانیایی برای پزشکان هندی تبار (Bapio) در روز جمعه گفت: این اتحاد پیوست یک چالش قانونی توسط دو پزشک در برابر بریتانیا مقامات بهداشتی به اتهام ارائه ناکافی و راهنمایی شخصی و حفاظت تجهیزات در مراحل اولیه این بیماری همه گیر کوروناویروس.

چالش آورده شده است توسط پزشک و زن و شوهر Nishant جوشی و Meenal Viz. یک قاضی دادگاه تصمیم خواهد گرفت که آیا به اعطای مجوز برای یک بررسی قضایی. این مقالات حقوقی نیز شامل یک شاهد بیانیه Bapio جمهور رامش مهتا.

بیش از 300 مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارگران فوت کرده اند با توجه به این ویروس است. نقد و بررسی است که به دنبال به چالش کشیدن قانونی بودن PPE ارشاد منتشر شده توسط وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی و بهداشت عمومی انگلستان که دادخواهان می گویند در معرض کارگران به ویروس.

مهتا گفت: “این مورد توسط جوشی و مختصر حیاتی است در ایجاد تعهد دولت و نهادهای رسمی در حفاظت از سلامت و مراقبت اجتماعی کارگران در برابر موج دوم Covid-19 و آینده بیماری های همه گیر”.

Bapio گفت که به عنوان بزرگترین سازمان به نمایندگی از پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت از غیر سفید جوامع که دچار نامتناسب از نظر عفونت و مرگ و میر آن را راه اندازی و انتشار نظرسنجی های مختلفی را تجربه می کنند.

مهتا گفت: این اولین پزشکی سازمان برای نوشتن به افسر ارشد پزشکی, کریس Whitty, ابراز نگرانی در مورد نامتناسب مرگ و میر ناشی از غیر سفید پزشکان. مرگ و میر شامل چندین پزشکان و پرستاران هندی میراث.

جوشی و مختصر که اعمال شده به دادگاه عالی برای اجازه را بررسی قضایی رسیدگی به نام Bapio به عنوان یک حزب علاقه مند است. این PPE راهنمایی در تمرکز گفته شامل توصیه به استفاده از پیش بند پلاستیکی در بیمارستان, اگر لباسهای اجرا کنید.

بیمارستان ها در سراسر انگلستان مواجه با کمبود شدید از PPE در مراحل اولیه این بیماری همه گیر تا زمانی که بوریس جانسون دولت وارد شده مقادیر زیادی از جمله برخی از هندوستان علاوه بر ساخت تدارکاتی از داخل کشور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>