انگلستان را تحسین کرد, هندی, پزشکان, پرستاران, در NHS در خط مقدم از Covid-19 درمان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بوریس جانسون دولت در روز جمعه گفت: از آن شده است یک “امتیاز” به حدود 25,000 هندی پزشکی حرفه ای در خدمات بهداشت ملی در برخورد با هزاران نفر از coronavirus بیماران در خط مقدم درمان است.

تعدادی از پزشکان و پرستاران و داروسازان از میراث فوت کرده اند در ماه های اخیر به عنوان بسیاری از بازنشسته و حرفه ای در پاسخ به تماس از مقامات انگلیسی به re-عضویت در پاسخ به این بیماری همه گیر. هند و آموزش پزشکی حرفه ای به مدت طولانی است که بخشی از بیمه خدمات درمانی.

وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: در یک آدرس مجازی به هند هفته جهانی 2020: “Covid-19 یک چالش جهانی. و انگلستان بوده و مفتخر به ایستادگی در کنار هند در آن واکنش بین المللی”.

“همانطور که ما در پاسخ به این بحران شده اند ممتاز به 25,000 هندی حرفه ای مشغول به کار در درخشان ما خدمات بهداشت ملی در اینجا در خانه. ما شدیدا ارزش سهم خود را”.

زبان به عنوان بخشی از این رویداد که شامل وزرای مت, Hancock, طارق احمد و لین خرپا Raab تشکر دولت هند برای انگلستان قادر بودن برای به دست آوردن منابع حیاتی از پاراستامول در اوج بحران است.

این امر می تواند یک “دستاورد فوق العاده ای”, Raab گفت: اگر انسان برای آزمایش یک واکسن در دانشگاه آکسفورد شد و به موفقیت و تولید در مقیاس انبوه در موسسه سرم از هند است. از آن بهره مند شوند نه تنها انگلیسی ها و هندی, مردم, بلکه آن را در دسترس برای آسیب پذیر ترین افراد در سراسر جهان است.

“به عنوان رهبران در واکنش بین المللی انگلستان و هند نیز همکاری G20 طرح اقدام ارائه فوری بسته 200 میلیارد دلار از پشتیبانی جهانی برای آسیب پذیرترین کشورها در سراسر جهان”.

“حتی قبل از Covid انگلستان بود که هند دومین پژوهش شریک است. با ما مشترک تحقیقاتی تخمین زده می شود ارزش £400 میلیون 2021. و هند که از سهم های اخیر GAVI واکسن نشست ما با هم شکست هدف برای واکسن بودجه با $8.8 میلیارد مطرح شده”, Raab گفت.

وزارت امور خارجه وزیر برای جنوب آسیا طارق احمد گفت: “وجود دارد معدود کشورهایی است که سهم مردم-به-مردم اتصالات به عنوان بریتانیا و هند است. این نشان داده شد در اوایل سال جاری هنگامی که ما عودت بیش از 15000 مردم بریتانیا از هند – بزرگترین عملیات بازگشت از یک کشور پس از جنگ جهانی دوم”.

“همانطور که ما تنظیم به پست جدید-Covid جهان در ماه های آینده, من می دانم که این مردم-به -مردم لینک کمک خواهد کرد که نسل های آینده به ساخت بهتر است. زندگی پل بین کشورهای ما – در هند هفته جهانی – رشد خواهد کرد قوی تر,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>