دولت بریتانیا توصیه به مهار Covid-19 همه گیر به سرعت صفر-کربن با هدف

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

از ایجاد شغل در خانه عایق به پیاده روی سوخت و مالیات و گسترش برق خودرو شارژ بریتانیا دولت باید مهار Covid-19 pandemic برای سرعت بخشیدن به کاهش در سیاره-گرمایش انتشار یک پانل مشاوره گفت: در روز پنج شنبه.

با حمایت عمومی برای کم کربن شیفت در حال رشد و دولت میلیاردها دلار هزینه برای افزایش آن اقتصاد ضعیف در حال حاضر “یک بار در طول عمر فرصت” را به سطح شیب دار بالا انتقال سعید جان Gummer, صندلی بریتانیا کمیته در تغییر آب و هوا.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

“اگر ما به ظاهر با موفقیت از Covid-19 وجود دارد تنها یک مسیر است و مسیر یکی است که ما را قادر می سازد همچنین برای مبارزه با تغییر آب و هوا” گفت: سر از مستقل مشاوره بدن که سالانه خود را منتشر, گزارش پیشرفت روز پنج شنبه.

این سند گفت: انگلیس در حال حرکت بود به سمت تعهد خود را ساخته شده یک سال پیش به تولید بیشتر گازهای گلخانه ای از آن می تواند جبران و یا فروشگاه تا سال 2050 – اما مراحل تا کنون “نیست و در عین حال اندازه گیری به اندازه net-صفر چالش”.

به سرعت اقدام, دولت باید با استفاده از coronavirus بحران – از جمله تازه نگرانی عمومی در مورد خطرات غیر منتظره و تمایل به تغییر رفتار – به فشار پیش در جدید آب و هوا-smart سیاست های این گزارش گفت:.

کسانی که باید شامل مقاوم سازی خانه ها و ساختمان ها را به آنها بیشتر انرژی کارآمد می کند که می تواند کار در تمام مناطق آن اشاره کرد و همچنین به عنوان تقویت برق شبکه برای حمایت از افزایش استفاده از انرژی های تجدید قدرت.

این کشور در حال ظهور برق خودرو شارژ شبکه باید به سرعت گسترش یافته و تنها وسایل نقلیه جدید که صفر تولید گازهای گلخانه ای به فروش می رسد توسط 2032 آن گفت. کار در مقابله با سیل به عنوان آب و هوا خطرات افزایش نیز باید رو به جلو آورده, آن را خواست.

تلاش برای آموزش کارگران برای کم کربن شغل برای اطمینان از عادلانه سبز, انتقال, باید اولویت, همراه با حفاظت از طبیعت بیشتر از طریق حفاظت از جنگل و کاشت درخت و بهتر مدیریت زمین های کشاورزی آن اضافه شده است.

حتی بهبود بریتانیا شبکه های پهن باند – برای فعال کردن بیشتر مردم به کار در خانه می تواند بزرگ مزایای آب و هوا گفت: Chris Stark, مدیر اجرایی این کمیته در تغییر آب و هوا.

و پیاده روی سوخت های فسیلی مالیات در حال حاضر در حالی که قیمت نفت می تواند افزایش 15 میلیارد دلار در طول دهه آینده در به شدت مورد نیاز جدید مالیات بر درآمد و کمک به مردم فشار نسبت به کم کربن جایگزین او گفت:.

“ما نه از ایده از آنچه می تواند انجام شود در اینجا” استارک گفته آنلاین جلسه با اشاره به بسیاری از تغییرات پیشنهادی “پشته تا در زمینه های اقتصادی” و همچنین ساخت حس برای اقدام آب و هوا.

تجدید قدرت – در بخش بزرگی از فلات قاره باد – در حال حاضر ارزان ترین برق گزینه در بریتانیا گفت: یکی از دلایلی که این کشور در تولید گازهای گلخانه ای کاهش بیش از 3 درصد در سال گذشته حتی به عنوان جهانی انتشار گازهای گلخانه ای همچنان به افزایش است.

با بریتانیا در حال حرکت به مرحله نهایی خروج از اتحادیه اروپا در پایان سال 2020 قدرت تمیز می تواند یک ستون جدید خود را پس از Brexit هویت او گفت:.

“ما تقریبا در نقطه که در آن شما می توانید تصور یک سیستم انرژی مبتنی بر انرژی های تجدید پذیر به ویژه باد و هیچ کس چشمک می زند زمانی که شما آن را می گویند. آن را کاملا شگفت انگیز,” او گفت: بنیاد تامسون رویترز در یک مصاحبه.

‘برد-برد’

Adair Turner, یک عضو ارشد در موسسه اقتصادی جدید تفکر نیویورک-بر اساس فکر می کنم تانک گفت: هزینه های دولت در همه چیز از انرژی های تجدید پذیر به خانه تعمیرات اساسی و کاشت درخت به سرعت می تواند ایجاد شغل در حالی که مهار انتشار گازهای گلخانه ای.

“این روشن است برنده فرصت است که باید کشف و ضبط” او در بیانیه ای گفت.

والا Toulmin ارشد مرتبط با لندن موسسه بین المللی محیط زیست و توسعه گفت: بریتانیا – میزبان تاخیر COP26 U. N. مذاکرات آب و هوا – نمی تواند استطاعت “کندی یا تاخیر به اقدام آب و هوا در 2020”.

اثرات آب و هوا هستند که احساس هر دو در خارج از کشور و در بریتانیا در بیانیه ای گفت و اشاره کرد که با وجود همه گیر جهانی “بحران آب و هوا را متوقف کرده است”.

آب و هوا گروه فعال انقراض شورش گفت: برخی از اعضای آن برنامه ریزی برای تظاهرات در روز پنج شنبه در خزانه در لندن در برابر آنچه که آنها را دیدم به عنوان “جنایتکار انفعال” دولت تا کنون نسبت به دستیابی به آن net-zero هدف است.

که هدف مندرج در قانون سال گذشته زیر مقیاس بزرگ تظاهرات خیابانی و نافرمانی مدنی با جنبش مردمی و دیگر آب و هوا در مبارزات انتخاباتی شدند. این کمیته در تغییر آب و هوا گزارش تساوی در توصیه های ساخته شده توسط آب و هوا مونتاژ انگلستان یک شهروند پنل راه اندازی چندین کمیته پارلمانی با اعضای انتخاب شده برای منعکس جمعیت بریتانیا متنوع جمعیت.

نزدیک به 80% از مجمع 108 اعضا توافق کردند در یک رأی مخفی است که اقدامات دولت به تقویت اقتصاد پس از Covid-19 باید طراحی شده برای کمک به رسیدن به بریتانیا net-zero هدف است.

و تقریبا همه – 93% – توافق کردند که به عنوان ویروس مستند, برطرف, دولت, کارفرمایان و دیگران باید تشویق تغییرات در شیوه زندگی برای تبدیل شدن به بیشتر سازگار با رسیدن به خالص صفر است.

Gummer گفت: کمیته آب و هوا تغییر اعضای امیدوار بود که دولت را به سرعت به نوبه خود بسیاری از توصیه های خود را به سیاست است که پس از آن به سرعت به عمل قرار داده است.

“آنچه ما نمی خواهیم از دولت این است که بسیاری از خوب دل اظهارات (و) آغاز سیاست هایی که در حال اجرا,” او گفت:.

تغییرات در قانون اغلب چندین سال به اثر اما با آب و هوا تهدیدات فزاینده این کشور صفر-کربن مهلت نقشه کشی نزدیک “ما نمی کردم پنج سال”, او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>