دولت بریتانیا متهم ویروس تست شکست

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک گروه با نفوذ از نمایندگان مجلس این است که دولت از عدم انجام آزمایشات به اندازه کافی برای جدید کروناویروس گفت: با گذشت کمک Covid-19 برش مرگبار نوار از طریق این کشور به خانه های سالمندان.

مجلس عوام’ علم و فناوری کمیته می گوید که “تست ظرفیت شده است ناکافی برای بسیاری از این بیماری همه گیر است.” در نامه ای به نخست وزیر بوریس جانسون رئیس کمیته گرگ کلارک گفت: بریتانیا تست ظرفیت “سوار استراتژی به جای استراتژی رانندگی ظرفیت.” مقامات انگلستان در ابتدا به دنبال ردیابی و تست هر کسی که تا به حال شده است در تماس با افراد آلوده به ویروس coronavirus. اما آنها رها شده است که استراتژی در اواسط ماه مارس به عنوان تعدادی از عفونت های غرق شده این کشور را محدود تست ظرفیت.

اینجا کلیک کنید برای کامل coronavirus پوشش

کلارک یک نماینده مجلس از حزب حاکم محافظه کاران گفت که “محوری” تصمیم بدان معنی است که ساکنان خانه سالمندان و کارکنان بودند مورد آزمایش قرار نمی “در زمانی که گسترش ویروس بود که در آن بیشتر شایع است.” هزاران نفر از ساکنان خانه سالمندان فوت کرده اند با Covid-19.

این کشور آزمایش ظرفیت در حال حاضر کوچک شده است تا بیش از 100,000 آزمون در روز, و دولت قصد دارد به معرفی یک “آزمون پیگیری و ردیابی” سیاست به عنوان بخشی از برنامه ای برای کنترل این ویروس و سهولت در سراسر کشور مستند.

اما این کمیته نیز گفت که “مشخص نیست که این درس از تاخیر به تست آموخته شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>