انگلستان شرکت اعلام کرد نتایج مثبت از Covid-19 پروتئین درمان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بریتانیا بر اساس شرکت زیست فناوری در روز دوشنبه اعلام مثبت “دستیابی به موفقیت” نتایج یک کارآزمایی بالینی یک پروتئین درمان مبتنی بر برای Covid-19 که “تا حد زیادی” کاهش بیماران نیاز به مراقبت های ویژه.

Synairgen گفت: آن SNG001 فرمولاسیون با استفاده از یک پروتئین به نام اینترفرون بتا که بدن تولید می کند هنگامی که آن را یک عفونت ویروسی است و استنشاق به طور مستقیم به ریه ها از بیماران مبتلا به کروناویروس با استفاده از نبولایزر به این امید که آن را تحریک پاسخ ایمنی.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

“این ارزیابی از SNG001 در COVID-19 بیماران می تواند سیگنال دستیابی به موفقیت بزرگ در درمان بستری COVID-19 بيمار گفت:” ریچارد Marsden, مدیر عامل شرکت Synairgen های تنفسی کشف مواد مخدر و شرکت توسعه است که نشات گرفته از پژوهش در دانشگاه ساوتهمپتون.

“ما همه خوشحال با نتایج دادگاه امروز اعلام کرد که نشان داد که SNG001 تا حد زیادی کاهش تعداد بیمارستان بستری COVID-19 بيمار که پیشرفت کرده از ‘نیاز به اکسیژن’ به ‘نیاز به تهویه’. آن را نیز نشان داد که بیمارانی که دریافت SNG001 شد حداقل دو بار به عنوان به احتمال زیاد به بهبود می یابند به نقطه ای که در آن فعالیت های روزمره خود را نمی شد به خطر بیافتد از طریق آلوده شده توسط SARS-CoV-2 (Covid-19),” او گفت:.

علاوه بر این SNG001 به طور قابل توجهی کاهش تنگی نفس یکی از علائم اصلی شدید Covid-19 شرکت گفت که در حال حاضر متمرکز بر کار با رگولاتور و دیگر گروه های کلیدی برای پیشرفت بالقوه Covid-19 درمان به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

همچنین بخوانید: Mylan راه اندازی Remdesivir را generic version ‘Desrem’ در هند برای Covid-19 بيمار

آزمایشات نشان داد که میانگین زمان coronavirus بیماران صرف در بیمارستان کاهش می یابد توسط یک سوم برای کسانی که دریافت جدید مواد مخدر را از به طور متوسط از نه روز به شش روز.

دو سوکور درگیر 101 داوطلبانی که پذیرفته شده بود و برای درمان در نه انگلستان بیمارستان برای Covid-19 عفونت. نیمی از شرکت کنندگان داده شد این دارو نیم دیگر رو دارونما – غیر فعال ماده است.

نتایج منتشر شده توسط این شرکت تحت آن بازار سهام تعهدات نشده اند منتشر شده در کارشناسی, مجله عنوان نشده است.

“نتایج تایید باور ما این است که اینترفرون بتا یک به طور گسترده ای شناخته شده مواد مخدر است که با تزریق شده و تایید شده برای استفاده در تعدادی از نشانه های دیگر دارای پتانسیل عظیمی به عنوان یک استنشاق مواد مخدر قادر به بازگرداندن ریه ها’ واکنش سیستم ایمنی بدن, افزایش حفاظت تسریع بهبود و مقابله با تاثیر SARS-CoV-2 ویروس” گفت: استاد Tom Wilkinson, استاد تنفسی پزشکی در دانشگاه ساوتهمپتون و محاکمه محقق ارشد.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

پروفسور استفان Holgate پزشکی شورای پژوهش های بالینی استاد Immunopharmacology در دانشگاه ساوتهمپتون و از بنیانگذاران Synairgen, اضافه شده, “به رسمیت شناختن است که SARS-CoV-2 شناخته شده است برای تکامل یافته اند برای فرار از اولیه ضد ویروسی پاسخ ریه ما استنشاق درمان به بالا محلی غلظت اينترفرون بتا به طور طبیعی پروتئین ضد ویروس بازیابی توانایی ریه برای خنثی کردن ویروس یا هر گونه جهش در ویروس یا عفونت همزمان با ویروس تنفسی مانند آنفلوانزا و یا RSV, به عنوان می تواند مواجه می شوند و در زمستان در صورت وجود حیات COVID-19.”

Synairgen مبارزه با مواد مخدر را محاکمه شد قالب برای توافق برنامه fast-track کارآزمایی بالینی طرح تنظیم شده توسط دولت بریتانیا در ماه آوریل برای سرعت بخشیدن به توسعه داروهای جدید برای بیماران مبتلا به Covid-19.

این تیم معتقد است این دارو می تواند حتی بیشتر موثر در مراحل اولیه عفونت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>