انگلستان Covid-19 مرگ و میر عبور از 50000 به عنوان ماسک ساخته شده اجباری

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چهره های جدید در روز سه شنبه منتشر شد نشان می دهد که شمار تلفات ناشی از کروناویروس در انگلستان و ولز عبور کرده 50,000 با بوریس جانسون دولت پس از ماه از مخلوط پیام در حال آماده سازی خود برای ایجاد پوشش صورت در مغازه های اجباری از جولای 24.

عدم پوشیدن چهره و پوشش در جذب خواهد شد جریمه نقدی از 100 پوند بر اساس قوانین جدید. وزرای قبلا آن را تشویق نمی ماسک. محیط کار, جورج Eustice گفت: “آن است که در مورد مدیریت ریسک به طور کلی. هر نوع پوشش کافی خواهد بود برای این منظور است.”

دفتر آمار ملی (فایرفاکس) که تعداد تلفات بر اساس شرایط ذکر شده در گواهی مرگ گفت: coronavirus که در 50,548 مرگ و میر بین دسامبر 28 جولای 3; از این انگلستان اختصاص 48,154 و ولز 2,470.

این فایرفاکس تعداد متفاوت است که از وزارت بهداشت و درمان است که انتشار آمار و ارقام مرگ و میر و موارد مثبت بر اساس موارد در بیمارستان ها و خانه های سالمندان. این فایرفاکس تعداد شامل مرگ و میر ناشی از این ویروس در تمام تنظیمات.

این رقم از 50,548 را شامل نمی شود مرده در اسکاتلند و ایرلند شمالی است. در روز سه شنبه اسکاتلند گزارش داد که هیچ مرگ و میر به مدت شش روز در یک ردیف به عنوان حزب ملی اسکاتلند دولت در ادینبورگ همچنان رویکرد سختگیرانه تر برای مقابله با این بیماری همه گیر در مقایسه با که در انگلستان است.

جدید مدل سازی سفارش توسط مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel هشدار داد که انگلستان می تواند در مورد 120,000 جدید کروناویروس مرگ و میر در موج دوم از عفونت این زمستان فصل زمانی که این کشور تجربه یک شب بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

کارشناسان که به مدل مناسب بدترین سناریو پیشنهاد یک محدوده بین 24,500 و 251,000 از ویروس های مربوط به مرگ و میر در بیمارستان ها به تنهایی اوج در ماه های ژانویه و فوریه با توجه به مقاله منتشر شده در روز سه شنبه.

استفان Holgate از بیمارستان دانشگاه ساوتهمپتون NHS Trust که ریاست این گزارش گفت: “این یک پیش بینی – اما این یک احتمال است. این مدل سازی نشان می دهد که مرگ و میر می تواند بالاتر با موج جدیدی از Covid-19 این زمستان”.

“اما خطر این اتفاق می افتد می تواند کاهش می یابد اگر ما بلافاصله اقدام,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>