انگلستان پلیس سر پروب به مرد هندی قتل در سال 2003

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

اسکاتلندیارد مقامات در روز پنج شنبه از سر گرفته و تحقیقات مربوط به قتل یک هندی-منشاء مرد در سال 2003 راجش ورما بود که مورد حمله افراد مشکوک به شرق آفریقا منشاء در لندن قصبه Ealing.

ورما که 42 بود در زمان حمله در اکتن پارک هشت مردان در تاریخ 31 اوت سال 2003 و در نتیجه آسیب شدید مغزی. او در 27 مه سال 2018 است. ویژه پس از مرگ در ماه ژوئن 2018 در نتیجه وجود یک ارتباط علیتی بین سال 2003 حمله و مرگ او.

حکم قتل غیر قانونی ثبت شده در استنطاق برگزار شد در غرب لندن خو یش دادگاه در ماه نوامبر سال 2019. در مورد طبقه بندی شده به عنوان یک بررسی قتل در ماه مارس این سال با استعلام توسط, قتل کارآگاهان از حیاط Specialist Crime فرمان.

£20,000 پاداش ارائه شده است و برای هر اطلاعاتی که منجر به دستگیری و محکومیت Verma قاتل. مقامات توزیع جزوات در عمل در قصبه به عنوان بخشی از تحقیقات از سر گرفته علاوه بر دوباره صدور درخواست برای اطلاعات.

کارآگاه بازرس رئیس ویکی Tunstall روز پنجشنبه گفت: “این حمله در راج درگیر وحشی خشونت توسط یک گروه از مردان یکی از آنها با ضربات چاقو او را در سر با مجموعه ای از باغ قیچی در بر داشت در نزدیکی صحنه جرم”.

“ما اعتقاد داریم راج مورد حمله قرار گرفت او پس از مداخله در مناقشه بین یکی از دوستان خود و فرد دیگری. مظنون هستند که محلی به اکتون منطقه و به احتمال زیاد هنوز هم در آنجا زندگی می کنند و یا لینک به این منطقه است. همه بودند به عنوان توضیح داده شده که از شرق آفریقا ظاهر”.

“این یک جنایت تکان دهنده و من در هیچ شکی نیست که مردم را داشتند حرف زدند و افتخار در مورد آن. من نیاز به تماس خود را برای شناسایی راج قاتل و به همین دلیل ما در حال ارائه یک پاداش از 20 ، 000 پوند برای اطلاعات منجر به دستگیری و محاکمه کسانی که مسئول” او اضافه شده است.

پس از سال 2003 و حمله ورما بود تحت درمان در بیمارستان قبل از مرخص شدن. اما او مانده بود با یک تعداد مداوم مسائل مربوط به سلامت با توجه به آسیب وارده به مغز او توسط چاقو زخم به سر خود را.

در 2015, او تا به حال عمده حمله قلبی که منجر به کمبود اکسیژن به مغز او که بیشتر پیچیده از آسیب های موجود. این رندر به او بی توجه و قادر به حرکت یا صحبت برای 18 ماه گذشته از عمر خود را.

Verma, همسر, رم Verma گفت: پس از این حمله تا به حال تاثیر بسیار زیادی در خانواده: “فرزندان ما به ترتيب 11 و 13 که زندگی آنها وارونه تبدیل شده است. ما تصمیم به مراقبت از او را در صفحه اصلی در راه است که او تا به حال مراقبت برای همه ما”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>