انگلستان اشاره به دانشمندان و دانشجویان با دفتر استعداد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

گسترش پس از مطالعه ویزای کار را از دو به سه سال برای آن دسته از اتمام دکترا از سال 2021 و راه اندازی یک دفتر اختصاصی برای استعداد در هیچ و 10 خیابان داونینگ در میان طیف وسیعی از طرح های اعلام شده توسط بوریس جانسون دولت در روز چهارشنبه.

مشتاق به جذب استعداد جهانی پس از Brexit دوره گذار به پایان می رسد در دسامبر 31, صلیب-بخش دفتر استعداد کمک خواهد کرد که کاهش غیر ضروری قرمز-نوار در انگلستان ویزای سیستم برای دانشمندان و دانشجویان و محققان و کارآفرینان. اتحادیه اروپا و شهروندان غیر اتحادیه اروپا خواهد بود درمان در همتراز برای ویزا اهداف از ژانویه 1.

تحت دوباره پست-مطالعه کار آرایش هندی و دیگر دانشجویان بین المللی قادر خواهد بود به ماندن در بریتانیا به مدت دو سال پس از اتمام مطالعات در سال 2021 اما کسانی که در سطح دکترا قادر خواهد بود به ماندن در مدت سه سال گفته است.

دفتر استعداد آنها اضافه شده است در شروع کار بلافاصله به بررسی اثربخشی قوانین فعلی و اطمینان بسیار عالی خدمات به مشتریان در سراسر سیستم مهاجرت به طوری که آن را ساده و آسان و سریع است. آن نیز کمک خواهد کرد که کسانی که از آمدن به انگلستان بهتر درک فرصت ها در ارائه و شکستن هر گونه موانع آنها ممکن است در صورت.

دولت همچنین قصد دارد برای بهبود نقاط جدید مبتنی بر سیستم مهاجرت هنگامی که آن اجرا شده است بعد از این سال از جمله گسترش پنجره که در آن دانش آموزان آینده نگر می توانید برنامه های کاربردی ویزا, از بین بردن زمان مطالعه محدودیت در سطح کارشناسی ارشد و اجازه می دهد همه دانش آموزان به تبدیل هر نوع دیگری از ویزا از داخل انگلستان.

در این طرح مشخص شده در دولت در تحقیق و توسعه نقشه راه توسط کسب و کار, منشی, Alok شارما است که با هدف ایجاد شرایط برای زمین شکستن تحقیقات جذب استعداد جهانی و برش غیر ضروری نوار قرمز است.

شارما گفت: “انگلستان دارای سابقه قوی تبدیل ایده های جدید به فن آوری های انقلاب – از پنی سیلین به گرافن و شبکه جهانی وب است. چشم انداز ما بر اساس این باور نکردنی موفقیت به سیمان بریتانیا شهرت به عنوان یک ابرقدرت جهانی علم”.

“R&D نقشه راه مجموعه طرح ما برای جذب استعداد جهانی, برش غیر ضروری نوار قرمز و اطمینان از بهترین ذهن ما دریافت حمایت آنها نیاز به حل بزرگترین چالش های زمان ما”.

این طرح شامل کمک های مالی بین المللی همکاری و نوآوری یاران برنامه اسپانسر شده از طرف دفتر نخست وزیر است.

وزیر علوم آماندا Solloway گفت: “کوروناویروس به ما نشان داده چابکی و خلاقیت و تفکر نوآورانه از جهان ما-موسسات پیشرو دانشمندان و محققان برای مقابله با این بیماری و صرفه جویی در زندگی مردم است. ما می خواهیم برای مهار این تخصص به جوانی از سر گرفتن علوم و تحقیقات در سراسر UK, ساختمان آینده که سبزتر است امن تر و سالم”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>