انگلستان اجازه می دهد تا ماهاراشترا به حفظ Ambedkar موزه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بوریس جانسون دولت اجازه داده است دولت ماهاراشترا به ادامه استفاده از یک ملک در شمال غرب لندن به عنوان یک موزه در حافظه از B R Ambedkar که وجود دارد زندگی می کردند در حالی که تحصیل در مدرسه اقتصاد لندن در 1920s.

خانه 10 پادشاه هنری در کمدن خریداری شد توسط دولت ماهاراشترا در سپتامبر 2015 برای £3.1 میلیون و افتتاح توسط نخست وزیر نارندرا مودی در ماه نوامبر 2015. استفاده از آن به عنوان یک موزه بود و بعد انکار کرد کامدن (آرکانزاس) شورای.

رابرت Jenrick, وزیر امور خارجه, برای, مسکن, جوامع و دولت های محلی گفت: “من با خوشحالی به اعطای اجازه برنامه ریزی برای یک موزه در لندن به دکتر Ambedkar – یکی از پدران بنیانگذار مدرن هند و رقم مهمی برای بسیاری از سرخپوستان”.

این تصمیم پس از پرس و جو عمومی در تاریخ 24 سپتامبر و اکتبر 11 آخرین زمانی که وکلا برای ماهاراشترا دولت استدلال به نفع ادامه به استفاده از این ویژگی به عنوان یک موزه به Ambedkar.

این موزه شامل یک مجسمه, نمایشگاه عکس به تصویر می کشد زندگی و آثار او. آن است که موفق به کمیسیون عالی از طرف دولت ماهاراشترا و به طور منظم به جذب بازدید کننده از هند و جاهای دیگر.

آبی پلاک فارسی قرار داده شده توسط میراث فرهنگی در خارج از خانه اشاره Ambedkar زندگی وجود دارد در حالی که تحصیل در LSE است. او برای اولین بار بازدید LSE در سال 1916 بازگشت و در سال 1921 و ارائه پایان نامه دکترای خود را با عنوان ” مشکل از روپیه در ماه مارس سال 1923.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>