بوریس جانسون دولت در روز چهارشنبه اعطا دیگر تمدید ویزای تا 31 ماه اوت به هند و دیگر شهروندان غیر اتحادیه اروپا در حال حاضر در انگلستان است که قادر به سفر به مقصد خود را در هند و جاهای دیگر با توجه به ممنوعیت سفر در کشورهای مختلف.

پسوند می آید به عنوان برخی از امداد رسانی به سرخپوستان که ویزا در مورد به پایان می رسد در ژوئیه 31. به طور منظم پروازهای تجاری بین هند و انگلستان هنوز از سر گرفت. بسیاری از بازگشت در بازگشت پروازهای اما چندین نفر دیگر باقی می ماند رشته.

خطاب به کسانی که تحت تاثیر این دفتر خانه گفت: “اجازه می دهد تا زمان به ترتیبات لازم را برای ترک انگلستان, اگر شما یک ویزا یا ترک بود که با توجه به منقضی بین 24 ژانویه 2020 و 31 ژوئیه سال 2020 به شما داده خواهد شد اضافی ماه مهلت در انگلستان به 31 اوت سال 2020”.

“در طول مهلت شرایط اقامت خود در انگلستان خواهد بود که شرایط خود را ترک…شما لازم نیست برای تماس با دفتر خانه به ما بگویید که شما قادر به ترک انگلستان در طول مهلت تا 31 اوت”.

“اگر شما قصد دارید به ترک انگلستان اما قادر به انجام این کار تا 31 اوت سال 2020 درخواست شما ممکن است زمان بیشتری برای ماندن, همچنین شناخته شده به عنوان “استثنایی غرامت’ با تماس با coronavirus مهاجرت تیم (CIT)” به آن اضافه شده است.

گفته اختصاصی Covid-19 مهاجرت تیم راه اندازی شده است در دفتر خانه برای هدف و خواسته هر کسی که با منقضی شده و یا انقضای ویزا برای تماس با آن از طریق ایمیل CIH@homeoffice.gov.uk. آنها را پس از آن صادر می شود و با گسترش آن اضافه شده است.

دبیر خانه Priti پاتل گفت: “بریتانیا همچنان به قرار دادن سلامت و رفاه مردم است و هیچ کس را برای شرایط خارج از کنترل خود. با گسترش مردم ویزای ما مردم صلح از ذهن و همچنین حصول اطمینان از که کسانی که در خدمات حیاتی می تواند در ادامه کار خود را”.

کسانی که تماس با دفتر خانه برای تمدید خواهد شد انتظار می رود به بازگشت به کشورهای خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است یک بار پرواز و مرز محدودیت ها برداشته. هیچ اقدام خواهد شد در طول این زمان برای کسانی که ایمیل دفتر خانه برای فرمت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de