انگلستان 2 یا 3 هفته پشت ایتالیا-مانند سنبله می گوید PM بوریس جانسون

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون گفت: تعداد مرگ و میر و موارد در حال کوهنوردی در کشور و افزود که “ما نمی تواند پنهان و یا شکر-کت تهدید” از coronavirus. این وضعیت در انگلستان است که به گفته او مانند ایتالیا بود دو یا سه هفته پیش.

آخرین آمار و ارقام نشان می دهد که 233 نفر کشته شده اند و 5,018 موارد تایید شد مثبت به نگرانی رشد بیش از مردم در بسیاری از نقاط انگلستان بیرون رفتن برای لذت بردن از روز یکشنبه آب و هوای آفتابی به جای اجتماعی و فاصلهی خود را.

جانسون گفت: در روز مادر پیام که “تنها بهترین در حال حاضر مردم می تواند به مادران آنها به دور بماند و قطعات یدکی آنها خطر ابتلا به یک بیماری بسیار خطرناک’ اضافه کرد که آمار نشان می دهد که مادران بسیار بیشتر احتمال دارد به مرگ از coronavirus.

او گفت: “ما نمی تواند پنهان و یا شکر-کت تهدید. این اعداد بسیار استارک و آنها شتاب. ما تنها یک ماده از هفته – دو یا سه پشت ایتالیا. ایتالیایی ها باید فوق العاده سیستم مراقبت های بهداشتی”.

“و در عین حال خود را از پزشکان و پرستاران را به طور کامل غرق تقاضا است. ایتالیایی تلفات در حال حاضر در هزاران و بالا رفتن. مگر ما با هم عمل می کنند مگر اینکه ما را قهرمانانه و جمعی ملی تلاش به سرعت گسترش – سپس آن را بسیار به احتمال زیاد است که خود ما بیمه خدمات درمانی خواهد بود به همین ترتیب غرق”.

جانسون دولت بسته شده است مکان های عمومی مانند, میخانه ها, رستوران ها و سالن های تئاتر و اعلام کرد که تاریخی چند میلیارد پوند بسته به تقویت اقتصاد ضربه از بحران از جمله پرداخت 80 درصد از دستمزد کارکنان بخش خصوصی که یا خواهد بود گذاشته.

لندن و دیگر شهرهای در مستند با مقامات محلی در حال حرکت افراد بی خانمان در خیابان ها به اتاق های هتل requisitioned به صورت اورژانس. هزاران نفر از پرسنل نظامی در آماده باش به عنوان خدمات سلامت گونه های برای مقابله با ویروس به چالش بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>