بشقاب پرنده ها-مانند موجودی موجود در آبهای استرالیا می تواند جهان طولانی ترین حیوانات

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان آورده است جهان به وقفه دانشمندان ممکن است پیدا کرده اند چه می تواند جهان طولانی ترین حیوانات!

با توجه به گزارش, به عنوان بسیاری از 30 گونه های دریایی کشف شده توسط کارشناسان در اعماق دریا به ساحل استرالیا همراه با آنچه می تواند طولانی ترین حیوانات در جهان است.

کارشناسان دریافته اند که طولانی ترین-همیشه siphonophore در غرب استرالیا را زیر آب دره. این خاص siphonophore تخمین زده می شود نزدیک به 150 فوت یا 46 متر طول ساخت آن طولانی ترین موجود در جهان است. عظیم نهنگ آبی است که معمولا تخمین زده می شود 91 فوت و یا بیش از 25 متر طول.

رشته مانند بشقاب پرنده ها به شکل siphonophore عمیق آب درنده. کارشناسان معتقدند که تغذیه با کمک از شاخکهای خود که نگه داشتن شناور در آب اقیانوس درست مثل چتر دریایی.

کارشناسان در غرب استرالیا موزه (WAM) به رهبری اعزامی و گفت: آنها نیز کشف گونه های دریایی که هرگز مستند قبل از جمله به عنوان اولین غول hydroids.

“استرالیای غربی موزه محققان دریافته اند که آنچه آنها باور دارند که می تواند طولانی ترین حیوانات تا کنون ثبت شده است. برآورد شده است که این غول Apolemia siphonophore بیش از 120 متر طول, اما آن ظهر است و هنوز به طور رسمی تاسیس” خواندن یک صدای جیر جیر ارسال شده توسط وام.

Dr Nerida ویلسون از WAM اما روشن در یک صدای جیر جیر که این تیم نه برآورد مخلوق ظهر اما آن می تواند طولانی ترین تا کنون دیده در اقیانوس.

“فقط یک واقعیت را بررسی کنید هر چند ما هرگز برآورد آن ظهر و در حال کار بر روی اندازه گیری آن را با دقت. این ممکن است طولانی ترین موجودی که تا کنون دیده در اقیانوس” ویلسون توییتی در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>