UFC 251 نتایج: در یک شب از دعوا Kamaru عثمان در مقابل خورخه Masvidal dis…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

UFC Fight جزیره عرضه از ابوظبی و آن شب که زندگی می کردند تا به همه اعتیاد به مواد مخدره. آن را در حال حاضر یک کارت بزرگ با سه عنوان دعوا. چیزهایی که گرم می شود تا در ساخت و به مبارزه با یک شخصی رقابت بین Kamaru عثمان و خورخه Masvidal گرفتن در مرکز صحنه. طرفداران بودند به کرات برای بازگشت ‘Gamebred’ پس از خروج از گیلبرت سوختگی با توجه به Covid-19. اما Masvidal و آمد در برابر غارتگری عثمان.

Masvidal شروع قوی با سراسیمگی از حملات اولیه دقیقه است. او نگه داشته و فرود در اوسمان اما قهرمان ادامه داد: برای نگه قوی. عثمان پس از آن تبدیل به کشتی خود را و مبارزه را به نفع خود. به عنوان به زودی به عنوان یک ماجراجویی آغاز شده اوسمان (17-1) رفت و برای یک پرچ به تخلیه Masvidal. آن را به عنوان آن را آهسته رقیب. اما Masvidal بود که همیشه در مبارزه به عنوان او فرود مرگبار پا لگد و چند combos مهارت های در اوسمان در طول مبارزه. وجود دارد می ترکد از Masvidal اما همه کسانی که خراشیده توسط عثمان کامل خود را از مبارزه با IQ.

وجود دارد کمتر از “Colby کاوینگتن مبارزه’ و ‘Tyron Woodley مبارزه’ در اوسمان در UFC 251. او برای برنده شدن در این مسابقه و حفظ عنوان قهرمانی در حالی که Masvidal ادامه داد: تکیه بر قدرت مشت زدن خود. چیزهایی که شخصی قبل از این رویداد و این نگاه بد خون بین این دو می تواند منجر به یک جنگ تمام. اما نه به عنوان آن را تبدیل به یکی از underwhelming دعوا شب با بسیاری از زمان صرف شده در ایتالیا و کنترل زمین. عثمان در حال حاضر مورد انتقاد قرار گرفته است توسط طرفداران برای او خسته کننده ‘ سبک مبارزه و این کمک نمی کند در مورد او.

Masvidal گفت: عثمان که آنها باید آن را اجرا کنید اما زیبایی از UFC 251 مبارزه نمی خواهد به احتمال زیاد تحریک طرفداران برای یک encore. آن نگاه مانند Masvidal آمد برای مبارزه اما عثمان رفت و به دفاع از کمربند خود.

قضات’ کارت امتیازی بخوانید 50-45, 50-45 و 49-46 به نفع عثمان که او را وابسته با Georges St-Pierre برای طولانی ترین خط در سبک وزن UFC تاریخ است. این بود که عثمان را 12th متوالی پیروزی.

الکساندر Volkanowski (22-1) دنبال شد به سیمان و میراث خود را به عنوان او در دفاع از خود UFC ورزشکار پروزن قهرمانی در برابر قهرمان سابق Max هالووی. Volkanovski قبلا شکست ورزشکار پروزن ‘بز’ هالووی سال گذشته است. مدعی تحت سلطه استرالیا در دو دور اول با فشار ثابت. اما Volkanovski شروع به پیدا کردن خود را گشاد گشاد راه رفتن در دور سوم اما آن را مانند نگاه هالووی انجام داده بود به اندازه کافی برای پیروزی قاطع سه دور در پنج دور با مبارزه است. Volkanovski خود را نشان داد قهرمانی قلب در دو دور گذشته. او برنده دور چهارم قاطعانه و لبه هالووی در دور نهایی. آن را به قضات و آنها اعلام کرد Volkanovski به عنوان برنده این مبارزه است. این یک تصمیم گیری تقسیم اما از آن است که مطمئن شوید که برای تحریک بحث در MMA جامعه است.

در خروس وزن عنوان شد تا برای grabs با جنگنده روسی Petr یان (15-1) رو featherweight افسانه Jose Aldo (28-7). آن یان که شبیه یک جنگنده برتر در سراسر به عنوان او ادامه داد: به انفجار آلدو با سفت مشت و پا و لگد. آلدو نبود حاضر به رها کردن و مبارزه سخت با علامت تجاری خود را با فشار مشت. اما 27 ساله یان بود بیش از حد که مسئولیت رسیدگی به برای 33 ساله آلدو. در مسابقات قهرمانی دور یان افزایش خود را با شدت ادامه داد و پوند در آلدو. برزیل بلد به شدت در گذشته دور به عنوان یان آغاز وحشیانه نشان می دهد از زمین و پوند. داور چشم پوشی کردن مبارزه برای حفاظت آلدو به عنوان Yan شد جدید خروس وزن قهرمان UFC.

Namajunas (9-4) در بازگشت از 14 ماه استراحت پس از آندراده (20-8) ادعا کرد که او عنوان با ناراحتی پیروزی تعجب آور قهرمان با یک بدن اسلم پس از Namajunas تحت سلطه اوایل مبارزه است.

Namajunas هرگز اجازه یک فرصت برای آندراده را به پایان برساند او در مسابقه برگشت در این بازی دو دور اول با او نرم و صاف قابل توجه و حرکت سیال. آندراده بسیج در سوم و شدت آسیب دیده Namajunas’ بینی و چشم چپ اما Namajunas برنده 29-28 در دو قضات تغ.

Rose Namajunas celebrates after her split-decision victory over Jessica Andrade.

رز Namajunas جشن پس از او تقسیم-تصمیم گیری پیروزی بیش از جسیکا آندراده.
( ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی
)

“من فقط در حق دولت از ذهن” Namajunas گفت. “این همه چیز است. در اوایل در مبارزه با من بسیار خوب بود. پس از آن من فکر می کنم او ضربه ناامیدی را فشار دهید و شروع به واقعا تخلیه. او گرفتار من چند بار اما من فقط می ماند قوی است.”

نتایج کامل-

Kamaru عثمان (c) ضرب و شتم Jorge Masvidal از طریق اتفاق آراء تصمیم به حفظ سبک وزن عنوان

الکس Volkanovski (c) ضرب و شتم حداکثر هالووی از طریق تصمیم گیری تقسیم به حفظ عنوان ورزشکار پروزن

پتر یان (c) ضرب و شتم Jose Aldo از طریق TKO برای برنده شدن در این عنوان خروس وزن

رز Namajunas ضرب و شتم Jéssica آندراده از طریق تصمیم گیری تقسیم

آماندا Ribas ضرب و شتم پیج VanZant از طریق دور اول ارسال (armbar)

Jiří Procházka ضرب و شتم Volkan Oezdemir طریق دوم-دور حذفی

مسلمان Salikhov ضرب و شتم Elizeu Zaleski دوس سانتوس از طریق تصمیم گیری تقسیم

ماکوان امیرخانی ضرب و شتم دن هنری از طریق دور اول ارسال

لئوناردو سانتوس ضرب و شتم روم Bogatov از طریق اتفاق آراء تصمیم

مارسین Tybura ضرب و شتم ماکسیم Grishin از طریق اتفاق آراء تصمیم

Raulian پیوا ضرب و شتم Zhalgas Zhumagulov از طریق اتفاق آراء تصمیم

Karol رزا ضرب و شتم ونسا Melo از طریق اتفاق آراء تصمیم

دیوی اعطای ضرب و شتم مارتین بعد از طریق سوم-دور حذفی

(با AP ورودی)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>