UFC 249: جاستین Gaethje توقف تونی فرگوسن در مقابل Khabib Nurmagomedov داستان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

‘آن زمان’

خلاصه بعد از یک فاصله UFC بازگشت و با یک خیمه رویداد با عنوان دعوا در آن کارت اصلی. Dana White قاطعانه بود که او در حال رفتن برای برگزاری یک رویداد در طول این بیماری همه گیر کوروناویروس و او در نهایت موفق به انجام رساندن آن است.

رویداد اصلی این کارت تا به حال دو ماهر lightweights تونی فرگوسن و جاستین Gaethje مبارزه با آن را به صورت موقت قهرمانی. با Khabib Nurmagomedov قفل خارج از کشور در این مبارزه تعیین می شود که مبارزه او برای بی چون و چرای قهرمانی.

سه دور اول متعلق به Gaethje به عنوان او تحت سلطه فرگوسن با مشت و پا و لگد. Gaethje نگه داشته و در فرود قدرت مشت در فرگوسن اما موفق به فرار بسیاری از تونی جرم. تصور می شد که دور چهارم خواهد بود این دور که در آن فرگوسن را به خود اما همچنین نبود به بود. Gaethje ادامه داد: به پوند در “Boogeyman’ و متوقف فرگوسن ‘اعتیاد’ ، داور گیاه دین در نهایت متوقف مبارزه در دور پنجم پس از او تلقی می شود که فرگوسن می تواند هر گونه آسیب بیشتر.

این یک عملکرد شگفت انگیز برای Gaethje و او در حال حاضر مجموعه ای برای مبارزه با Khabib برای بی چون و چرای قهرمانی. او حتی انداخت موقت قهرمانی و اظهار داشت که او را منتظر واقعی است ،

به عنوان برای تونی در مقابل Khabib که اتفاق می افتد در هر زمان به زودی (و یا تا کنون). مبارزه این بود که نیست.

‘سه گانه C’ هنری gabriel gomez rojo خود دفاع خروس وزن عنوان در برابر بازگشت Dominick کروز. Gabriel gomez rojo یک طلای المپیک مدال های UFC او قهرمان است و دوباره خود دفاع خروس وزن عنوان در برابر یک افسانه از ورزش در کروز. او مسلط سابق قهرمان و هنگامی که او فرود آمد و زانو بر روی کروز چهره در دور دوم آن نگاه مانند پایان نزدیک شد. و آن بود. تصمیم به توقف مبارزه ممکن است استدلال می کنند که کروز در تلاش بود برای رسیدن به پاهای خود را زمانی که داور مبارزه را متوقف. اما gabriel gomez rojo فرود یک شگفتی بزرگ پس از جنگ بود. او اعلام کرد که او می خواهد به بازنشستگی از ورزش با اثر فوری. Gabriel gomez rojo تا به حال حرفه ای و همیشه به عنوان یکی از بزرگترین تا کنون.

فرانسیس Ngannou به چالش کشیده شد Jarzinho Rozenstruik برای یک مبارزه است. او موظف. سپس او محو ‘لاهور’ Rozenstruik فقط در 20 ثانیه. Ngannou منتظر برای چند ثانیه و سپس منفجر شد با جدی از مشت یکی از آنها glancingly لمس Rozenstruik اما که به اندازه کافی(به طور کلی در مورد Ngannou). بازی مجموعه, بازی در 20 ثانیه و که بیش از حد با قهرمان سنگین وزن UFC دانیل Cormier تماشای در حاشیه.

این واکنش از Cormier هنگامی که او را دیدم حذفی.

این می گوید در مورد ترس از Ngannou.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>