Jon Jones خود را نشان داد قهرمانی پرورش به عنوان او غلبه Dominick ریس در سختی 5 دور مبارزه برای حفظ خود UFC نور سنگین وزن قهرمانی. جونز دچار مشکل شد در اوایل جنگ به عنوان ریس ساخته شده او را کمین با مشت های قدرتمند. قضات به ثمر رساند این مسابقه 48-47, 48-47, 49-46 نفع جونز به عنوان او طول می کشد خود شکست نخورده خط به 18 دعوا.

Dominick ریس یک نیروی غالب در دو دور اول با سفت لمس و لگد. او تا به حال جان وضعیتی وخیم به دلیل فشار به میان جمعیت رفت و از جا در رفته با توجه به Dominick ‘s قدرت مشت زدن. اما در دور بعد جونز کردم شیار به عنوان ریس خسته به علت اولیه انفجاری. دو دور اول رفت به ریس اما سوم شد یک ستیز به عنوان او هر دو مبارزان رفت و پا به پا با هر یک از دیگر. اما جونز هم در گرما در دور دوم با خود برتر کشتی و قابل توجه است و به راحتی برنده دور 4 و 5.

UFC مفسران جان Anik جو روگان و Dominick کروز را با مهربانی به قاضی جو Soliz را 49-46 scoreline و lambasted او را در هوا.

“من نمی تواند استدلال می کنند در این مورد به اندازه کافی” روگان گفت. “من نمی توانم به اندازه کافی عصبانی. من آن را انجام داده ایم بنابراین بسیاری از بار. برای هر کسی که به فکر می کنم که 4-1 Jon Jones که فرد دیوانه است.

“آنها دیوانه است. Dominick ریس قرار داده و در یک جهنم از یک مبارزه امشب. و به بی احترامی که عملکرد این نوع از قضاوت دیوانه است.”

جونز مورد ستایش قرار داد ریس برای عملکرد خود را در مبارزه و اعتراف کرد که او توسط آن است.

“من می دانستم که آن را واقعا راست و من آن را در در دور پنجم” جونز گفت: پس از پیروزی. “که پنجمین دور من برنده این مبارزه است. کسانی که takedowns من برنده مبارزه است.”

حتی ریس اعتراف کرد که او توسط این scoreline به عنوان او فکر کرد که او تا به حال برنده دور, 1 ، 2 و 3.

“من فکر کردم من برنده [دور] 1 تا 3,” ریس گفت. “او بر من 4 و 5. من تا به حال او را 1 تا 3 من بیش از همه به او. من بهتر است. من می دانم من خواهد شد.”

ریس اما متوقف کوتاه بودن بسیار بود به انتقاد از قضات در بعد از بازی در مصاحبه ای که او فقط تشکر جمعیت برای بیرون آمدن و حمایت از او.

“من فقط می خواهم بگویم با تشکر از شما برای همه در هوستون. شما بچه ها شگفت انگیز هستند. با تشکر از شما برای همه به خانه برگشت. همه کسانی که از من حمایت. من شما را دوست دارم بچه ها ، شما را پر کنید قلب من با عشق پس با تشکر از همه شما.”

جونز’ قوس رقیب دانیل Cormier هم فکر می کردم که یک 49-46 یک اشتباه بود به او داده بود به مبارزه 3-2 به ریس.

در co-مهمترین رویداد شب والنتینا ‘گلوله’ شوچنکو قرار داده و در غالب نمایش به تعمیرات اساسی چلنجر Katlyn Chookagian از طریق ویژگی های حذفی در دور سوم.

UFC 247 کارت اصلی نتایج

Jon Jones ضرب و شتم Dominick ریس طریق تصمیم به اتفاق آرا (48-47 x2 49-46)

والنتینا شوچنکو ضرب و شتم Katlyn Chookagian از طریق TKO در 1:03 R3

جاستین Tafa ضرب و شتم ژوئن آدامز از طریق TKO در 1:59 از R1

دن Ige ضرب و شتم Mirsad Bektic از طریق تصمیم گیری تقسیم (29-28 x2 28-29)

Joshua Lewis ضرب و شتم Ilir Latifi از طریق تصمیم به اتفاق آرا (29-28)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de