یوفا برای ملاقات به بحث در مورد گزینه های برای ویران ثابت فوتبال تقویم

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یوفا برگزار خواهد شد ویدئو کنفرانس در روز چهارشنبه این هفته با 55 عضو فدراسیون به عنوان بخشی از بحث ها در مورد پتانسیل تغییر زمان مسابقات به تعویق افتاد و با توجه به کروناویروس بحران فوتبال اروپا را در بدن حاکم اعلام کرد در روز دوشنبه. این نشست را ببینید یوفا به اشتراک گذاری به روز رسانی در پیشرفت های ساخته شده توسط این دو کار گروه هایی که ایجاد شد دو هفته پیش در پاسخ به بحران ناشی از این بیماری همه گیر و پس از تصمیم برای به تعویق انداختن مسابقات قهرمانی اروپا با یک سال.

“در این جلسه نگاهی به تحولات در تمام یوفا تیم ملی و مسابقات باشگاه و همچنین بحث در مورد پیشرفت در فیفا و در سطح اروپا در مورد مسائل مانند بازیکن قرارداد و انتقال سیستم” یوفا در بیانیه ای گفت. یوفا قبلا بیان آرزوی خود را به پایان فصل جاری با 30 ژوئن تاریخ زمانی که بسیاری از بازیکنان قرارداد منقضی خواهد شد.

حمل این فصل فراتر از آن تاریخ اجرا می شود خطر ابتلا به باشگاه از دست دادن خود را خارج از قرارداد بازیکنان قبل از مسابقات انجام شده است مگر اینکه یک راه حل را می توان یافت. UEFA رئيس جمهور الکساندر Ceferin گفت, ایتالیایی, روزانه, La Repubblica در آخر هفته که همه گزینه ها بودند تحت بررسی در تلاش برای نجات این فصل از جمله شروع دوباره “در اواسط ماه مارس در ماه ژوئن یا حتی اواخر ماه ژوئن”.

تاثیر بیماری همه گیر در اروپا یوفا مجبور است برای قرار دادن یورو 2020 پشت 12 ماه و تعلیق تمام مسابقات باشگاه تا اطلاع ثانوی. لیگ قهرمانان و لیگ اروپا شده اند منجمد در گذشته-16 مرحله است. یوفا کار گروه امکانات و طی آن اعضای خود همراه با سه از باشگاه اروپا انجمن یکی از اروپایی لیگ های بدن, نمایندگی نزدیک به یک هزار باشگاه در 29 کشور, یک نماینده از لالیگا در اسپانیا و یکی از لیگ برتر.

فوتبال جهان حاکم بدن فیفا نیز راه اندازی یک گروه کاری برای مقابله با عواقب ناشی از این بیماری همه گیر از جمله در بازیکنان قراردادها و نقل و انتقالات و برای مقابله با تاثیر اقتصادی بر روی این بازی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>