یوفا برای دیدار در تاریخ 23 آوریل برای بحث در مورد برنامه ریزی برای از سرگیری فصل فوتبال

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یوفا برگزار خواهد شد یک کمیته اجرایی نشست توسط ویدئو کنفرانس بعدی پنج شنبه, آوریل 23 فوتبال اروپا حاکم بدن تایید کرده است, به عنوان آن را همچنان به نگاه در راه های شروع مجدد فصل در میان coronavirus بحران است. قبل از آن سران هر یک از یوفا را 55 عضو انجمن خواهد آمد با هم روز سه شنبه در نگاه به تحولات در سراسر هر دو داخلی و قاره ای مسابقات است. یوفا نیز تنظیم برای دیدار با قدرتمند باشگاه اروپا انجمن (ECA) و اروپا لیگ دسته بندی روز چهارشنبه.

این جلسات می تواند تایید به تعویق افتادن بعدی زنان قهرمانی اروپا با یک سال 2022 — پس قبل از تصمیم برای به تعویق انداختن مردان یورو به 2021-اما هر شرکت تصمیم گیری ممکن است بعید است.

همه پیشرو لیگ در سراسر اروپا و همچنین لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا شد, متوقف, در اواسط ماه مارس به عنوان کشور رفت و به lockdown با توجه به همه گیر. تنها کشوری است که نگه داشته در حال پخش است بلاروس.

یوفا از سال باقی مانده است, خوش بینانه در مورد چشم انداز از اتمام اروپا فصل شده است و کار بر روی امکان بازی در ماه های ژوئیه و اوت اگر نیاز بود.

آلمانی لیگ برتر فوتبال (DFL) نیز به مجموعه دیدار در تاریخ 23 آوریل برای بحث در مورد گام های بعدی و مصمم است تا پایان فصل با مسابقات در پشت درهای بسته 30 ژوئن برای حصول اطمینان از آن باشگاه نیست به از دست دادن مهم تلویزیون حقوق درآمد. اکثر تیم ها از سر آموزش در گروه های کوچک.

بلژیک پیش از این اعلام قصد خود را برای به ارمغان بیاورد اولیه به پایان فصل اما یوفا در پاسخ به آنها اعلام هشدار داد که باشگاه را از خطر حذف از رقابت های اروپایی فصل آینده اگر خود را در لیگ یک جانبه تصمیم به اعلام کمپین بیش از.

روز شنبه, اسکاتلند اعلام اولیه به پایان فصل در لیگ زیر وزیری با زمان رهبران لیگ قهرمانان اعلام کرد.

این قطعنامه همچنین اجازه می دهد تا حاکم SPFL هیئت مدیره برای تماس با نخست وزیری به عنوان آن می ایستد — سلتیک در حال بالا — اگر آن را تعیین کننده بازی های باقی مانده را نمی توان, اما آنها خواهد شد منتظر راهنمایی بیشتر از یوفا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>