UEFA رئيس جمهور الکساندر Ceferin روز دوشنبه گفت که لیگ در سراسر اروپا شد آماده بازگشت به عمل در پشت درهای بسته در تلاش برای محدود کردن آسیب های ناشی از کوروناویروس.

لیگ فوتبال شده اند به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس با توجه به همه گیر است که ادعا کرده بیش از 100,000 زندگی در سراسر این قاره است.

اما سر از فوتبال اروپا معتقد است که بازی می تواند یک گام مهم در جهت بازگشت به زندگی عادی و جلوگیری از خسارات مالی سنگین برای لیگ.

“من معتقدم که وجود دارد گزینه های است که می تواند به ما اجازه می دهد به راه اندازی مجدد جام قهرمانی و برای تکمیل آنها” Ceferin گفت: در مصاحبه با daily Corriere della Sera.

“ما ممکن است به رزومه های بدون تماشاگر اما مهم ترین چیزی که من فکر می کنم که بازی بازی.

“این است که زود به می گویند که ما نمی تواند تکمیل شود. تاثیر وحشتناک خواهد بود برای باشگاه ها و لیگ های. بهتر است به بازی در پشت درهای بسته نه در همه.

“در چنین دوران سخت آن را خواهد شادی را به مردم و یک حس خاص از حالت عادی حتی اگر این بازی تنها می تواند در تلویزیون دیده می شود.

“تمام فعالیت های در حال سازماندهی برای شروع دوباره هر کس نیاز به پیدا کردن زندگی خود را.

“اگر اقدامات ایمنی مورد احترام هستند و اگر مقامات به چراغ سبز آموزش می تواند رزومه مثل بقیه.

“رضایت بیشتر مورد نیاز خواهد بود برای مسابقات.” Ceferin گفت که اگر لیگ بازگشت “به زودی به اندازه کافی” و سپس در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا مسابقات می تواند “توان در موازی” با هیچ تاریخ محدودیتی برای نهایی.

اسلوونیایی گفت که او نه به نفع فصل رفتن به ماه های سپتامبر و اکتبر به عنوان آن “را سنگین تاثیر” در 2020-2021 مبارزات انتخاباتی.

“ما می تواند به پایان برسد اما ما باید احترام به تصمیمات گرفته شده توسط مقامات” او ادامه داد.

“اولویت این است که سلامت طرفداران بازیکنان و مربیان است.”به عنوان برای کشورهایی که تصمیم به پایان فصل Ceferin گفت که یوفا “به بررسی موارد”.

“تصمیم گیری در چنین نمی شد به تنهایی ساخته شده,” او گفت:.

“فوتبال به هم پیوسته اند و چقدر مهم است برای یوفا و لیگ به کار در همکاری خوب. کمیته اجرایی بررسی خواهد شد این موارد است.” وی افزود: “لیگ های پایه درآمد برای باشگاه های سراسر کشور. اگر تکمیل عواقب مالی محدود خواهد شد.

“یوفا از سوی دیگر خواهد شد از دست دادن مقدار زیادی از پول برای به تعویق انداختن یورو 2020.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im