یوفا نمی انجام یک کار بزرگ در منچستر سیتی مورد: بایرن مدیر عامل Rummenigge

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یوفا: “نمی انجام یک کار بزرگ” بررسی منچستر سیتی پس از این باشگاه انگلیسی را به دو سال محرومیت از حضور در رقابت های اروپایی لغو شد, بایرن مونیخ رئیس Karl-Heinz Rummenigge روز دوشنبه گفت:.

دادگاه داوری ورزشی حکم دو هفته پیش که برخی از یوفا اتهام تخلفات مالی توسط شهر نمی تواند ثابت و دیگران بودند “زمان-محروم” از آنجا که آنها را برآورده نمی کنند پنج سال اساسنامه محدودیت ها. این بدان معنی است که آن به پایان رسید دونده تا در لیگ برتر خواهد بود قادر به دوباره پیوستن به تیم هایی مانند بایرن در لیگ قهرمانان فصل آینده است.

“من معتقدم که تصمیم نهایی ساخته شده توسط CAS شد یک نتیجه از آنجا که یوفا پنل مسئول لیگ قهرمانان مهم نیست انجام یک کار بزرگ آن را به دنبال مانند” Rummenigge گفت: در یک تماس تصویری. “آنچه من شنیده ام از منابع مختلف است که آن را خوب سازمان یافته در پیش است.”

شهر هنوز جریمه 10 میلیون یورو (12 میلیون دلار) برای عدم همکاری با محققان مستقل. اما CAS نمی تواند اعتبار اتهامات که شهر که متعلق به ابوظبی, خانواده سلطنتی, بیش از حد حمایت می پردازد و مخفی منبع درآمد مربوط به دولت مورد حمایت شرکت.

کامل قضاوت هنوز به انتشار. در بیانیه ای پس از این حکم یوفا برجسته “کافی شواهد قطعی” ارائه شده به CAS اما گفت که آن را نمی خواهد نظر بیشتر است.

“تبریک به همکاران از منچستر سیتی که آنها می توانند شرکت کنند سال آینده در لیگ قهرمانان اروپا و یک سال بعد نیز گفت:” Rummenigge یک عضو از باشگاه اروپا انجمن هیئت اجرایی.

بایرن به تازگی کسب و کار با شهرستان خرید Leroy عاقل در انتقال به ارزش 60 میلیون یورو (70 میلیون دلار) — یکی از بزرگترین معاملات در میان بی ثباتی مالی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس

“بازار نقل و انتقالات است که به دنبال تاثیر, تاج, از آنجا که ما تا به حال علاقه مند شده است برای انتقال او یک سال پیش زمانی که مقدار انتقال کاملا متفاوت از امروز” Rummenigge گفت. “بنابراین ما خوشحال هستند که ما شده اند قادر به انتقال او در حال حاضر به نفع بایرن مونیخ. تنها چیزی که آن را دنبال خواهم که ماموران در حال تلاش برای نگه داشتن حقوق و دستمزد خود را بر روی یک سطح بسیار بالا است.”

آلمان قهرمان خواهد دست از پول نقد را از آن رها تابستان, تور چین, به جای راه اندازی یک نسخه مجازی روز دوشنبه با حمایت آئودی برای ارتباط هواداران با بازیکنان است. با توجه به از دست دادن درآمد از همچنین بازی بدون طرفداران و اختلال در پخش قراردادهای لیگ کاسته است قوانین خود را برای نظارت بر هزینه های برتر اروپا باشگاه است. دو حسابداری سال برای باشگاه ها باید به طور موثر بوده است به یک ترکیب است که ارزیابی می شود در سال آینده.

“به اعتقاد من هنوز هم خوشبین مالی که بازی جوانمردانه انجام شده در راه های مختلف می تواند بسیار مفید برای بازگشت به کمی منطقی تر اساس” Rummenigge گفت. “از آنجا که من اعتقاد دارم که یک درخواست از حامیان ما و ما باید گوش دادن به آنها را به عنوان به خوبی.”

یوفا FFP برنامه نیاز به باشگاه است که واجد شرایط برای حضور در رقابت های اروپایی به رویکرد شکستن حتی در هزینه های خود را در نقل و انتقالات و دستمزد برابر تجاری درآمد. باشگاه صاحبان مجاز نامحدود هزینه در ورزشگاه, پروژه ها و آموزش جوانان اما نه به قید وثیقه بدهی.

Rummenigge گفت: break-حتی قوانین “شاید باید در نظر گرفته شود بسیار بیشتر در آینده از ما… در گذشته اما ما باید برای تغییر Financial Fair Play, چرا که در 10 سال گذشته فوتبال به طور چشمگیری تغییر در رفتار مالی و بنابراین ما باید برای پیدا کردن ابزار های مختلف.”

Rummenigge است به دنبال تغییر از قلب از فرانسه, فوتبال, است که لغو Ballon d’or با توجه به همه گیر. این بازیکن سال جایزه داده شده است هر سال پس از استنلی متیوز برنده یکی از اولین بار در سال 1956.

Rummenigge معتقد است بایرن مهاجم Robert Lewandowski شده اند که یک مدعی قوی را به نفع خود برای اولین بار پس از به ثمر رساندن 34 گل در بوندسلیگا شش در جام حذفی آلمان و 11 در لیگ قهرمانان که در آن بایرن رزومه ماه آینده با یک 3-0 گذشته-16 سرب بیش از چلسی.

“ما بسیار خوشحال نیست و من معتقدم در پایان, آن را بسیار عادلانه” Rummenigge گفت: “نه فقط برای Robert Lewandowski چرا که شاید در این سال او مستحق پیروزی در این توپ طلایی.

تمام لیگ های اروپایی به غیر از فرانسه بود سر فصل خود را در طول بیماری همه گیر. “آن ممکن است که توپ طلایی است که در پایان به بهترین فوتبالیست در جهان” Rummenigge گفت امیدوار است که فیفا در ادامه جوایز سالانه خود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>