یوفا می تواند ‘انطباق’ Financial Fair Play, قوانین منچستر سیتی صبر کنید برای ممنوعیت ap…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یوفا است و با توجه به تطبیق آن Financial Fair Play مقررات جمهور الکساندر Ceferin گفت: به منچستر سیتی خود را مبارزه برای سرنگونی ممنوعیت از لیگ قهرمانان اروپا برای نقض قوانین به دادگاه داوری برای ورزش است.

“خیلی زود است که به می گویند که چگونه آن را نگاه خواهد کرد در آینده اما ما در حال فکر کردن در مورد آن و ما احتمالا باید برای انطباق با آن” اسلوونیایی Ceferin گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار کنگره در آمستردام.

“این بسیار موفق بود به عنوان یک سیستم وجود دارد تقریبا هیچ ضرر و زیان در فوتبال اروپا هر بیشتر, اما در حال حاضر ما احتمالا باید برای انطباق با زمان های مختلف.”

Financial Fair Play (FFP) قوانین معرفی شدند توسط یوفا برای مبارزه با بدهی رو به رشد در فوتبال اروپا توسط ملزم باشگاه به تعادل خود کتاب.

ارزیابی در سال 2011 آغاز شد زمانی که باشگاه های اروپا گزارش کلی ضرر و زیان 1.7 میلیارد یورو (1.9 میلیارد دلار). در مقابل با توجه به یوفا اخیر سالانه “benchmarking” گزارش 700 ردیف بالا باشگاه در سراسر این قاره ساخته شده است یک ترکیب سود 140 میلیون یورو در سال 2018 است.

اما در دهه گذشته شاهد سیتی و پاریس سنت ژرمن در خاص با مگا صاحبان غنی از ابوظبی و قطر به ترتیب در حال حاضر یک چالش جدید به اروپا تاسیس نخبگان و به FFP قوانین خود را دارند.

شهر ممنوع شد از اروپا برای دو سال به صورت جدی نقض FFP مقررات. حاکم انگلیسی قهرمانان در هفته گذشته ثبت درخواست به دادگاه ورزش در لوزان.

FFP قوانین به این معنی است که بیش از یک دوره سه ساله باشگاه ها مجاز به از دست دادن بیش از 30 میلیون یورو با استثنا برای هزینه های چنین به عنوان توسعه جوانان و زنان تیم است.

یوفا باشگاه های مالی کنترل بدن یافت می شود شهر تضمین آنها نه سقوط ناپاک از آن محدودیت های اعمال شده توسط اغراق حمایت خود درآمد بین سال 2012 و 2016.

پرسید: اگر او با اعتماد به نفس حاکم در برابر شهر می تواند تایید در CAS درخواست تجدید نظر Ceferin گفت: “به عنوان یک وکیل من احترام این سیستم و سیستم ما — این تحقیق مجلسی adjudicatory مجلسی و در پایان ما به دادگاه داوری ورزش در لوزان.

“منچستر سیتی به دادگاه تجدید نظر به دادگاه داوری ورزشی و بیایید صبر کنید برای تصمیم گیری.”

در همین حال دبیر تئودور Theodoridis بازی کردن نگرانی های که امنیت یوفا کارکنان می تواند تحت تهدید زمانی که شهر میزبان رئال مادرید در لیگ قهرمانان گذشته 16 دوم پا در 17 مارس است.

این بازی خواهد شهر را برای اولین بار در خانه در لیگ رقابت پس از ممنوعیت — را ترک کرده است که طرفداران عصبانی — اعلام شد.

“ما کاملا مطمئن خواهد بود وجود دارد بدون موضوع” Theodoridis گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>