یوفا ‘اعتماد به نفس’ شیوع کروناویروس نمی خواهد از خط خارج یورو 2020 برنامه

UEFA رئيس جمهور الکساندر Ceferin گفت که او با اعتماد به نفس در فوتبال اروپا را در بدن حاکم می تواند مقابله با هر گونه بدترین سناریو در رابطه با آینده یورو 2020 به عنوان قاره جنگ برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. COVID-19 شناسایی شده است در 76 کشور در سراسر جهان کشته شدن بیش از 3000 نفر با ایتالیا بدترین ضربه ملت در اروپا است. پایتخت ایتالیا رم یکی از 12 سالن در سراسر این قاره به مجموعه میزبان مسابقات در مسابقات قهرمانی اروپا در ماه ژوئن و ژوئیه.

یک لیست طولانی از رویدادهای ورزشی در سراسر جهان شده است لغو و یا تعویق در روزهای اخیر برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله بازی های ایتالیا سری آ دو بخش از سوئیس فوتبال شده اند به تعویق افتاد تا پایان ماه مارس. “شما نمی دانید که چگونه بسیاری از نگرانی های ما هنگامی که ما سازماندهی یک رقابت” Ceferin روز سه شنبه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار کنگره در آمستردام.

“ما نگرانی های امنیتی ما بی ثباتی سیاسی نگرانی و یکی از نگرانی های است که همچنین این ویروس و ما در برخورد با آن و ما با اعتماد به نفس ما می تواند مقابله با آن است.”

این هفته علائم 100 روز تا شروع 24-تیم قهرمانی اروپا و Ceferin نام سازمان به “نه فقط فکر می کنم در مورد تیره سناریو وجود خواهد داشت که بعدا.” نظرات خود را پس از رئیس فیفا جیانی رده مربیان پرداختن به کنگره خواست مقامات “را به وحشت”.

یوفا دبیر تئودور Theodoridis گفت: فوتبال اروپا حاکم بدن “نمی خواهم افتاد” و برخورد با وضعیت “مورد به مورد”. با این حال لیگ قهرمانان وسایل بیشتر از نگرانی.

– ‘آماده برای هر احتمال’ –

در سه شنبه شب اسپانیا, وزیر بهداشت, Salvador Illa گفت والنسیا در لیگ قهرمانان گذشته 16 دوم را در خانه به سمت آتالانتا بعدی سهشنبه, مارس 10 باید در پشت درهای بسته. در ایتالیا, یوونتوس تا به حال خود را در سری A بازی به نام کردن در تعطیلات آخر هفته در حالی که اینتر میلان در بازی لیگ اروپا بازی خانگی پشت درهای بسته آخرین پنج شنبه با شمال کشور به خصوص به شدت آمار شیوع.

یوونتوس با توجه به میزبان لیون در تورین در بازی برگشت خود در لیگ قهرمانان گذشته-16 کراوات در مارس 17 و این بازی نیز می توان در پشت درهای بسته عمدتا به دلیل کمی وجود دارد که در یک اتاق شلوغ تقویم اجازه می دهد تا برای تعویق.

اینتر نیز با توجه به میزبان و طرف اسپانیایی ختافه در مارس 12 در لیگ اروپا. Theodoridis گفت: “اینتر در حال حاضر دو بازی به تعویق افتاد و آنها هنوز هم در بازی های جام حذفی و لیگ اروپا پس این باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن تاریخ اگر ما هماهنگی بین لیگ های اروپایی.” نگرانی در مورد شیوع بیماری نهفته در قرعه کشی بعدی یوفا ملل لیگ مسابقات در آمستردام در شب سه شنبه.

اسکاتلند مدیر استیو کلارک نمی شد در حال حاضر در قرعه کشی با اسکاتلند فا گفتن که تصمیم گیری ساخته شده بود به منظور جلوگیری از “خطر غیر ضروری” قبل از بازی تیم اسرائیل در یک کلید یورو 2020 مقدماتی بازی در اواخر این ماه. در ضمن اسپانیا مربی لوئیس انریکه نیست سفر به آمستردام به دلیل بیماری اسپانیایی فدراسیون فوتبال گفت.

خواسته در مورد احتمال از تیم خود را برنامه ریزی دوستانه مقابل ایتالیا در لندن در مارس 27 لغو شدن, England manager گرت سوتگیت گفت: آن زمان به حدس و گمان. “من فکر می کنم ما باید سازگار و باید مطمئن شوید که ما در حال آماده برای هر احتمال اما همانطور که ما ایستاده و ما در حال تلاش برای گرفتن بیش از حد نگران همه اعتیاد به مواد مخدره را معقول تصمیم گیری در بهداشت و رفتن از وجود دارد,” او گفت:.

“من نمی خواهم به نور از آن اما به همان اندازه وجود دارد خطرات در همه جا در زندگی است که شما آگاه هستند و آگاهانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر