Uddhav هشدار در برابر سیاست در میان بحران به عنوان تصمیم گیری در سرنوشت خود است که در انتظار

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در میان coronoavirus بحران تلخ و جدال است و در بین نماز ماهاراشترا, Vikas Aghadi (MVA) و BJP بیش ادعا تاخیر توسط فرماندار Bhagat Singh Koshyari در پذیرش امور خارجه کابینه توصیه به معرفی وزیر Uddhav Thackeray به عنوان یک عضو دولتی شورای قانونگذاری.

Thackeray را مجبور به استعفا اگر او نمی کند تبدیل به یک عضو از دولت و قوه مقننه توسط مارس 28. مگا ولت آمپر رهبران مشکوک یک توطئه سیاسی پشت این اتهام ‘تاخیر’ در پاکسازی توصیه فرستاده شده توسط دولت به فرماندار بیش از دو هفته پیش.

در حالی که شیو سنا ساخت تا فشار بر Koshyari, Thackeray روز یکشنبه گفت: هیچ کس نباید بازی کثیف سیاست در شرایط فعلی. بی جی پی ضربه برگشت گفت: تعهد گرفتن Thackeray منتخب به مجلس بود در حزب و نه در مخالفت و سنا باید توقف سرزنش بی جی پی برای مشکلات خود را.

“من نگه داشتن سیاست کنار گذاشته است. قدرت می آید و می رود. هیچ کس باید با توسل به سیاست کثیف. این زمان برای سیاست است. وجود دارد زندگی مردم در خطر است” Thackeray گفت: در حالی که پرداختن به مردم از طریق رسانه های اجتماعی.

او همچنین با تمجید اتحادیه حمل و نقل وزیر Nitin کرد برای مشاوره خود را به دولت سیاستمداران برای ایستادن پشت سر این دولت در زمان بحران.

“من از Nitinji کرد برای جذاب به همه برای حفظ سیاست را کنار گذاشته و با پشتیبانی دولت در جنگ علیه coronoavirus,” Thackeray گفت.

سنا MP و سردبیر اجرایی حزب منادی Saamana سانجی Raut روز یکشنبه نوشت که او مورد اعتماد فرماندار Koshyari به قبول این پیشنهاد اما در همان زمان هشدار داد که وجود دارد می تواند پیامدهای اگر دولت این پیشنهاد رد شد. او همچنین با اشاره به دو نمونه در گذشته زمانی که وزرای ارشد در ابتدا عضو مجلس شدند و بعد از آن معرفی شده توسط دولت فرماندار —C Rajagopalachari به عنوان نخست وزیر و سپس مدرس استان در سال 1951 و Chandrabhan Gupt اوتار پرادش در سال 1961. در مورد Gupt تصمیم به چالش کشیده شد قبل از اللهبد دادگاه عالی اما حاضر به دخالت او اضافه شده است.

یکشنبه گذشته Raut تا به حال توئیتر خود نوشت: “راج bhavan فرماندار خانه نباید تبدیل به مرکز سیاسی توطئه است. به یاد داشته باشید! تاریخچه نیست یدکی کسانی که رفتار unconstitutionally.”

رهبران شیو سنا و همچنین دو نفر دیگر حاکم همکاران, کنگره ملی, کنگره, حزب, آیا فرماندار معرفی خواهد Thackeray, شکست که او ممکن است مجبور به ترک توسط مارس 28 از قانون اساسی باعث می شود آن را اجباری برای یک وزیر و یا وزیر انتخاب شود به قوه مقننه ایالتی در ظرف شش ماه از ادای سوگند ،

Thackeray نمی شد یک عضو مجلس قانونگذاری ایالتی که او در زمان ادای سوگند به عنوان رئیس جمهوری در نوامبر 28 پس از شکستن تا با بی جی پی و پیوستن به نیروهای با کنگره-NCP پس از سال گذشته مجمع انتخابات است.

“ما گمان مرکز می خواهد به اعمال رئیس جمهور قانون در دولت است. اگر Thackeray است نامزد دریافت جایزه توسط فرماندار او را مجبور به استعفا کرد. سپس فرماندار ممکن است توصیه رئیس جمهور حکومت اگر ما اصرار بر Thackeray دوباره تحلیف به عنوان وزیر گفت:” یک کلید مگا ولت آمپر رهبر انقلاب که نمیخواستند به نام به خاطر Koshyari بود هنوز به یک تصمیم.

Thackeray برنامه ریزی شده بود مسابقه انتخابات به شورای قانونگذاری که برنامه ریزی شده بود در ماه آوریل بود اما به تعویق افتاد و با توجه به Covid-19 شیوع. وزارت امور خارجه کابینه در مارس 9 توصیه می شود که او نامزد برای شورای به اشغال یکی از دو صندلی خالی از 12 نامزد دریافت جایزه توسط فرماندار.

دولت دولت می خواهد Koshyari به نظر Thackeray به عنوان یک مورد خاص از نظر وضعیت اضطراری در دولت است.

درآمد دولت وزیر Balasaheb Thorat است که دولت رئیس کنگره گفت: “این سردرگمی باید به فرماندار. ما به او اعتماد نمی اجازه دهید به قطعیت غالب در وسط وضعیت های اضطراری است.”

رهبر ارشد بی جی پی Ashish Shelar گفت: Sena باید جلوگیری از سرزنش دیگران برای مشکلات خود را.

“گرفتن Thackeray انتخاب به قوه مقننه است که مسئولیت حزب حاکم و اپوزیسیون. چرا او را انتخاب و به مسابقه انتخابات برای یوتمل صندلی شورا برگزار شد در اوایل این سال ؟ چرا سنا را شریک NCP را شامل نمی شود Thackeray نام هنگامی که آن را توصیه می شود آن دو نفر از اعضای شورای اسلامی? بیشتر چرا نمی سنا درخواست یکی از آن قانونگذاران به استعفا به طوری که Thackeray می تواند مسابقه انتخابات خواسته Shelar. او اضافه کرد که فرماندار را در نظر مفاد قانون اساسی و بر این اساس تصمیم گیری.

او همچنین اظهار داشت که Thackeray باید به مردم بگویید که چرا او نمی گرفتن رهبران اپوزیسیون به اعتماد به نفس در اقدامات که به تصویب رسید برای رسیدگی به Covid-19 شیوع به جای متهم دیگر از بازی کثیف سیاست است.

تحلیلگر سیاسی Prarap Asbe گفت: “Thackeray را با ابراز ناخشنودی از آنجا که او خوشحال است با راه دولت خود را مورد حمله توسط BJP در دولت است.

“تا آنجا که Thackeray نامزدی را به قوه مقننه مربوط است تصمیم برای دولت الزام آور است بر والی. اگر او را به قبول آن وجود دارد می تواند یک بحران سیاسی در دولت است. از جمله تصمیمات گرفته شده با در نظر گرفتن چگونه مردم واکنش نشان می دهند,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>