Uddhav Thackeray همسر Rashmi جدید Saamana ویرایشگر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Vishwas Waghmode | بمبئی | به روز شده در: 1 مارس سال 2020 11:15:37 am

saamana editor, rashmi thackeray, rashmi thackeray saamana editor, uddhav thackeray, shiv sena ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray, همسرش, Rashmi Thackeray و پسر Aditya Thackeray نماز در یک معبد در هونگوند. (PTI/فایل)

سه ماه پس از Uddhav Thackeray شدت پایین به عنوان سردبیر Saamana پس از فرض این پست از وزیر در ماهاراشترا همسرش Rashmi در اعتراض به بالای پست برای شیو سنا منادی. شیو سنا MP سانجی Raut ادامه خواهد داد به باقی می ماند به عنوان سردبیر اجرایی.

در نوامبر 28, Uddhav استعفا کرده بود به عنوان سردبیر و نام خود را کاهش داده و از این روزنامه را چاپ خط پس از او در زمان ادای سوگند به عنوان رئیس جمهوری.

از آنجا که مقاله دریافت تبلیغات از دولت لازم بود برای Uddhav به مرحله پایین برای جلوگیری از هر گونه تضاد منافع یک رهبر سنا گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | ماها Vikas Aghadi: موضوعات است که اتصال و کشش است که آنها را از هم جدا

Raut, از سوی دیگر, خدمت به عنوان سردبیر اجرایی از اوایل 1990s, در حالی که کار تحت رهبری شیو سنا ایلخانی Balasaheb Thackeray تا زمانی که دومی مرگ در نوامبر 2012. در این magazine کاغذ Balasaheb است که به عنوان موسس و سردبیر.

تا ماه نوامبر Uddhav نام به نظر می رسد به عنوان سردبیر در چاپ خط.

این Sena سخنگوی راه اندازی شد و در سال 1989 توسط Bal Thackeray. حتی به عنوان یک عضو از ائتلاف حاکم با بی جی پی در دولت و NDA در مرکز تحریریه بود به انتقاد از سیاست های دولت در هر دو مکان.

در یک مناسبت Saamana نیز گرفته potshots در نارندرا نخست وزیر.

یکی از دلایل ذکر شده توسط رئیس سابق وزیر Devendra Fadnavis برای روابط تیره بین شیو سنا و BJP شد Saamana مداوم انتقاد از رهبران متعلق به saffon ،

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>