Uddhav Thackeray دیدار PM مودی; توقف بعدی است که سونیا گاندی Advani در

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray و پسر Aaditya به نام نخست وزیر نارندرا مودی در دفتر کار خود در سرمایه های ملی دهلی نو در روز جمعه. این بود Uddhav Thackeray دوم جلسه با PM مودی پس از فرض اتهام به عنوان وزیر خود را برای اولین بار در یک محیط رسمی.

در یک صدای جیر جیر در مدت کوتاهی پس از جلسه PM مودی و Uddhav Thackeray توییتی عکس. “سانتی متر Uddhav Balasaheb Thackeray تا به حال حسن نیت ارائه میدهد ملاقات با محترم’ble نخست وزیر هند شری @narendramodi جی امروز در دهلی نو” وزیر رسمی رسیدگی توییتی.

در یک کنفرانس رسانه های بعد Uddhav Thackeray گفت که او تا به حال پربار بحث و گفتگو با نخست وزیر در مورد مسائل مورد ماهاراشترا و تایید کرد که آنها در مورد اصلاح قانون تابعیت و جمعیت ثبت نام کنید.

او بعد از دیدار با رئیس کنگره سونیا گاندی و BJP ایلخانی لعل کریشنا Advani.

Uddhav Thackeray را شیو سنا و ساعت مودی Bharatiya Janata Party شده بود متحدان دهه اما تقسیم کردن بعد از سال گذشته ماهاراشترا مجمع انتخابات است. Uddhav Thackeray گرفته بود به جرم اخذ تاییدیه رهبری را ادعا که ایران تا به حال به توافق های ارشد وزیر صندلی انکار است که Thackeray گفت ضمنی که او دروغ می گوید.

Thackeray تبدیل شده بود که وزیر پس از طلسم مختصر مرکزی حکومت اما به عنوان یک عضو بعید سه حزب ائتلاف با سنا دو نخست رقبای NCP و کنگره است. او اذعان کرده است در بیش از یک مناسبت است که سنا و آن دو شریک – NCP و کنگره – تا به حال شده است در همان سمت از ناتوانى اما آنها کار می کنند آن را.

اولین چالش در تناقض ایدئولوژیک در ماهاراشترا Vikas Aghadi ائتلاف آمد به زودی پس از Uddhav Thackeray در زمان سوگند که مجلس در زمان تابعیت متمم لایحه. حزب او رای دادند به نفع این لایحه در Lok سبها اما آن دو داد شرکای متقاعد آن را به پرهیز از رای گیری در Rajya سبها.

در طول چند هفته گذشته شده اند وجود دارد برخی از لحظات بی دست و پا در ماهاراشترا ائتلاف پس از وزیر Uddhav Thackeray اظهار داشت که او را نمی بیند هر چیزی اشتباه است با اجرای ملی جمعیت ثبت نام کنید. آن است که یک پایه که در تضاد با کنگره موقعیت که تعداد جمعیت ثبت نام به عنوان گام بزرگ به سمت ملی ثبت نام از شهروندان است.

چندین ایالت حکومت غیر NDA احزاب در حال حاضر اعلام کرد که آنها را پیاده سازی جمعیت ثبت نام کنید. کنگره رهبران نشان داده اند که این امر می تواند شرم آور اگر ماهاراشترا دولت پیش می رود برای اجرای NPR.

یک رهبر کنگره پیشنهاد کرد که سونیا گاندی بعید است که برای رفتن به جزئیات NPR ایستاده از دو احزاب و یا ائتلاف اما می تواند نقطه به نیاز به برخی از همگرایی در مسائل یک جنبه بود که تاکید در مشترک حداقل برنامه از ائتلاف به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>