امارات متحده عربی را به تاریخ با راه اندازی مریخ کاوشگر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

امارات متحده عربی قصد دارد به تاریخچه چهارشنبه با برنامه ریزی اندازی “امید” ماموریت که آن را برای اولین بار ملت عرب به ارسال یک کاوشگر به مریخ است.

یک موشک حامل بدون سرنشین فضاپیما است که با توجه به خارج از ژاپن از راه دور Tanegashima مرکز فضایی در 5:51 am به وقت محلی (2051 GMT سهشنبه) اگر چه فقیر آب و هوا می تواند تاخیر آسانسور-تا بعد در راه اندازی یک پنجره اجرا می شود که تا ماه اوت 13.

امارات پروژه یکی از سه مسابقه به مریخ از جمله Tianwen-1 از چین و مریخ در 2020 از ایالات متحده با استفاده از مدت زمانی که زمین و مریخ نزدیکترین هستند: صرف 55 میلیون کیلومتر (34 میلیون مایل) از هم جدا.

اما بر خلاف دو دیگر سرمایه گذاری امارات متحده عربی مریخ کاوشگر نمی خواهد زمین در سیاره سرخ.

“امید” — و یا Al-امل در عربی — انتظار می رود که برای رسیدن به مریخ مدار فوریه سال 2021 به مناسبت 50 سالگرد اتحاد, امارات متحده عربی یک اتحاد هفت sheikhdoms.

هنگامی که وجود دارد, آن را به حلقه های این سیاره برای کل یک سال مریخی — 687 روز است.

کاوشگر انتظار می رود که جدا از پرتاب موشک حدود یک ساعت پس از انفجار خاموش است که زمانی که امارات متحده عربی ماموریت مریخ معاون مدیر پروژه سارا al-امیری گفت: هیجان واقعی آغاز خواهد شد.

“در قلب من قلب من به دنبال به جلو به اولیه 24 ساعت پس از جدایی و که در آن ما دیدن نتایج کار ما” گفت: امیری که همچنین وزیر امور خارجه پیشرفته علوم است.

“این است که هنگامی که ما برای اولین بار دریافت سیگنال زمانی که ما می دانیم که هر بخشی از فضاپیما است که عملکرد زمانی که پانل های خورشیدی مستقر هستند زمانی که ما مسیر ما و رهبری به سوی مریخ” او گفته است: اوایل این ماه.

کیجی سوزوکی از صنایع سنگین میتسوبیشی است که حمل امید کاوشگر به فضا گفت که با رعد و برق پیش بینی وجود دارد شک و تردید که آیا راه اندازی را در برنامه.

“آب و هوا در سراشیبی سقوط است,” او گفت: در جلسه دوشنبه. “در حال حاضر پیش بینی شده است که نه به صورت شدید و رعد و برق تمام راه را از طریق بنابراین ما زمان ارزیابی است که این احتمال وجود دارد که برای راه اندازی.”

جاه طلبی های بزرگ

امارات متحده عربی-که بهتر است آن شناخته شده آسمان خراش خرما به شکل سلیمان و مگا جاذبه های — شده در سال های اخیر شده است هل دادن به گسترش فضای آن بخش.

در حالی که هدف از این ماموریت مریخ است که به ارائه یک تصویر جامع از آب و پویایی در سیاره سرخ را جو و هموار کردن راه برای پیشرفت های علمی, پروب است یک پایه و اساس برای یک مقدار بزرگتر هدف — ساختمان اسکان بشر در مریخ در 100 سال آینده.

امارات متحده عربی نیز می خواهد این پروژه به عنوان یک منبع الهام بخش برای جوانان عرب در منطقه بیش از حد اغلب موجب ویرانی درگیری های فرقه ای و بحران اقتصادی است.

دبی استخدام معماران به تصور کنید که یک مریخی شهر ممکن است مانند نگاه کنید و از نو خلق کردن آن را در کویر به عنوان “شهر علم” با هزینه حدود 500 میلیون درهم (135 میلیون دلار).

و در سپتامبر گذشته Hazza al-منصوری شد اولین اماراتی در فضا بخشی از یک سه عضو خدمه که لعنتی خاموش بر روی یک موشک سایوز از قزاقستان, بازگشت به خانه پس از هشت روز ماموریت که در آن او این بار به بازدید از ایستگاه فضایی بین المللی.

چند ده پروب — بسیاری از آنها را به آمریکا — باید مجموعه ای از سیاره سرخ پس از دهه 1960 است. بسیاری از هرگز آن ساخته شده است که دور یا شکست خورده به زمین.

درایو برای کاوش مریخ پرچم تا تایید کمتر از 10 سال پیش که یک بار جریان آب بر روی سطح آن.

“چه منحصر به فرد در مورد این ماموریت است که برای اولین بار جامعه علمی در سراسر جهان خواهد شد که یک دیدگاهی جو مریخ در زمان های مختلف روز در فصول مختلف سال” ماموریت مدیر پروژه عمران Sharaf گفت: روز دوشنبه جلسه.

“ما باید یک استراتژی برای کمک به تلاش جهانی در حال توسعه فن آوری و علم و کار است که کمک خواهد کرد که یک روز اگر بشریت تصمیم به قرار دادن یک انسان در مریخ است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>