یک خانواده در امارات متحده عربی ورود از مرکزی چین در شهر ووهان تشخیص داده شده است با یک مورد جدید coronavirus وزارت بهداشت گفت: در روز چهارشنبه.

این اولین بار است که شناخته شده و مورد تایید شده در امارات متحده عربی از یک ویروس است که حداقل کشته و 132 نفر در چین است. امارات متحده عربی عمده حمل و نقل هوایی hub با فرودگاه بین المللی دبی, رتبه در جهان سوم شلوغ ترین و توپی از شرکت هواپیمایی امارات.

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم آلوده شده است. وزارت بهداشت و دولت ارتباطات دفتر بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

کسانی که مبتلا به این ویروس بودند در شرایط با ثبات و تحت آزمایشات پزشکی این وزارتخانه در بیانیه ای گفت انجام شده توسط دولت خبرگزاری WAM.

این بیانیه می گویند نیست که در آن خانواده بود و در حال درمان است. امارات متحده عربی یک کشور از هفت امارت هر چند اکثریت مردم زندگی می کند در ابوظبی و دبی.

مقامات چینی گفته اند که تعداد کل مرگ و میر ناشی از آنفولانزا مانند ویروس افزایش یافته است 26 تا 132 در حالی که تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است 1,459 به کل از 5,974.

تعداد موارد در چین در حال حاضر بیش از 5,327 آلوده وجود دارد با سندرم حاد تنفسی (سارس) coronavirus که به کشته شدن حدود 800 نفر در سراسر جهان در 2002-2003.

مهم امارات متحده عربی فرودگاه های دبی و ابوظبی در هفته گذشته گفت: مسافران پس از رسیدن در چین خواهد بود به نمایش در هنگام ورود احتیاط گرفته شده توسط فرودگاه در جای دیگر.

ترس از گسترش ویروس در حال حاضر تحت فشار قرار دادند شرکت های هواپیمایی برای کاهش پروازها به مقصد چین است. امارات متحده عربی روز چهارشنبه گفت: آن پرواز بودند عامل به طور معمول.

دبی دخول دو دانه ئی جهان است که در میان شرکت ها در سراسر جهان است که باید محدود کارمند سفر به چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net