کشتی گیر Ravinder کومار که موفق به کسب یک مدال نقره در زیر 23 قهرمانی جهان در سال گذشته دارای آزمایش مثبت برای ممنوع است ماده و او ممنوع شده است به مدت چهار سال. او در مسابقات قهرمانی جهان (28 اکتبر تا 3 نوامبر 2019) مدال نیز می تواند محروم کردن به عنوان NADA ضد دوپینگ انضباطی پنل کارگردانی کرده است به رد صلاحیت همه نتایج مسابقات Ravinder گرفته بود بخشی از تاریخ خود را جمع آوری نمونه با تمام عواقب ناشی از جمله جریمه از مدال امتیاز و جوایز. Ravinder را dope نمونه جمع آوری شده توسط افسر کنترل دوپینگ از ملی مبارزه با دوپینگ آژانس در طول 67 تمام پلیس هند کشتی خوشه قهرمانی در جیپور در فوریه-مارس سال گذشته است.

او موقت به حالت تعلیق توسط ندا در 14 ماه مه سال گذشته است. “او نمونه تجزیه و تحلیل نشان داد حضور 19-Norandrosterone (متابولیت از ناندرولون) در غلظت بیشتر از 15 ng/ml بوپرنورفين و متابولیت Norbuprenorphine مخدر Mephentermine و متابولیت فن ترمین و محرک Heptaminol است که داوطلب خدمت سربازی تحت دسته S6 و غیر ماده مشخص شده به عنوان در هر WADA ممنوع لیست 2019” این ندا گفت.

Ravinder از حق خود چشم پوشی به B نمونه تجزیه و تحلیل و توضیح داد که او تا به حال با استفاده از این دارو برای درمان و به دنبال برخی از زمان بیشتر به فایل خود را دفاع. با وجود زمان کافی داده شود تا به این ورزشکار او را انتخاب کرد به نظر می رسد در دهان شنوایی انجام شده در دسامبر 3 سال گذشته است.

“او یکی دیگر از هفت روز زمان به در حال حاضر پرونده او در سابق-parte شنوایی; با این حال او هنوز هم موفق به نظر می رسد و یا تولید هر گونه اسناد و مدارک در حمایت از پرونده او را در جلوی پنل. او از این رو اقدام ex parte” این ندا گفت.

“ضد دوپینگ انضباطی پنل رو رندر Ravinder کومار فاقد شرایط لازم برای یک دوره 4 سال از تاریخ تعلیق موقت (14 مارس 2019) چون در مورد او درگیر یک غیر مشخص ماده است.” به ندا گفت: مبارزه با دوپینگ انضباطی پنل نیز “کارگردانی است که طبق قانون 10.08 همه رقابتی دیگر نتایج به دست آمده توسط Ravinder از تاریخ خود را جمع آوری نمونه بود رد صلاحیت با تمام عواقب ناشی از جمله جریمه از مدال امتیاز و جوایز”.

ندا ارائه شده بود که به عنوان یک یادآوری به ورزشکار است که همانطور که در مقاله 2.1.1 از قوانین آن شخصی خود را وظیفه خود را به اطمینان حاصل شود که هیچ ممنوع است ماده وارد بدن خود. “او در نتیجه به جرم مبارزه با دوپینگ قانون نقض شده است. همچنین ورزشکار را فاش نمی کند این دارو در کنترل دوپینگ فرم و نیز اعمال می شود و نه به صورت مبله یا هر درمانی استفاده از معافیت گفت:” ندا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de