بریتانیا تایسون خشم قول داد برای ارائه یک کار حرفه ای-بهترین عملکرد خود را در آینده عنوان سنگین وزن مسابقه برگشت با آمریکا دئوتای وایلدر در انتظار یک “جنگ” در فوریه 22 مرحله نهایی مسابقات در لاس وگاس. 12-دور نبرد شکست نخورده مبارزان برای وایلدر جهانی بوکس شورای تاج یک مسابقه برگشت از هیجان 2018 قرعه کشی در لس آنجلس. خشم بود زدم دو بار توسط وایلدر در اولین مبارزه اما 31 ساله انگلیسی قصد دارد یک رویکرد تهاجمی تر برای مسابقه برگشت.

“هرگز به من شده است به عنوان آماده برای یک مبارزه به عنوان من برای این مبارزه” خشم گفت: در یک کنفرانس پنج شنبه. “شما در حال رفتن برای دیدن بهترین تایسون خشم که تایسون خشم می شود. “من بازی مناسب است. من آماده هستم. من با اعتماد به نفس. من صدمه رایگان. من آماده برای یک جنگ یک دور یا 12.” خشم lineal قهرمان است 29-0 با یک کشیده شده و 20 knockouts در حالی که وایلدر وارد 42-0 با یک کشیده شده و 41 knockouts به.

“اگر من ضرب و شتم دئوتای وایلدر من بهترین سنگین وزن از دوران ایستاده به تنهایی” خشم گفت. خشم حمایت تا قبل از نظرات و گفت او را به دست کشیدن از وایلدر در دور دوم گفت که او احساس او نیاز به یک حذفی برای حفظ نتیجه از دست قضات است.

“نمی خواهد که به صبر طولانی برای پیدا کردن ما?” خشم گفت. “ما را ببینید اگر من مرد به اندازه کافی به آن را به بالا. “من سرنوشت خود را نهفته در درون خود من دو مشت. من به آنها اجازه پرواز به شدت.” مبارزه با پروموتر باب Arum گفت: پیروزی خواهد مهر و خشم را در میان این همه بار سنگین وزن افسانه را به عنوان مایک تایسون, محمد علی و جورج فورمن, لنوکس لوییس و Evander Holyfield.

“همه را باید به رسمیت شناختن او به عنوان یکی از قهرمانان سنگین وزن در تمام دوران” Arum گفت. “او قطعا متعلق با آن جاودانه.” خشم به او می گوید که از اول مبارزه است که او باید فشار این حمله زمانی که او حواس ضعف از وایلدر.

“اشتباه من در زمان گذشته بود و او را به پرداخت زمانی که او صدمه دیده است. این بار وقتی که من به او صدمه دیده است من پرتاب همه چیز اما سینک آشپزخانه در او و او نمی خواهد می دانم آنچه که ضربه او را” خشم گفت. “من یاد گرفتم که او می تواند ضربه و صدمه کاملا به طور منظم. که بزرگترین چیزی که یاد گرفتم از مبارزه با او. او یک بعدی جنگنده و من قصد دارم برای اثبات آن است.

“من در زمان خود بهترین عکس ها و اخراج آنها را به او. او یک تسویه حساب یک ترفند. او یک حذفی هنرمند… اما او نمی تواند پایان من است. “آن زمانی که ما قرار دهید. این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که ما به عقب بر گردیم و نگه دارید در حال حرکت رو به جلو است.”

– وایلدر ‘چندان بد نیست’ –

وایلدر با سرعت نقش یک نقش بزرگتر در حذفی ضربات از قدرت خشم گفت. “من احساس قدرت. چندان بد” خشم گفت. “من فکر نمی کنم آن را بسیار قدرت خود را. آن را به سرعت او را به ارمغان می آورد. آن را از روی حیله و تزویر زمانی که شما آن را مشاهده نمی آیند.” خشم ادعا کرد او می خواست این پیروزی بیش از وایلدر گفته قهرمان شد در حال رشد بیشتر در مورد فرصت های خارج از حلقه. “او است آنچه که من اسمش اجتماعی کوهنورد. او می خواهد به چیزی که او را” خشم گفت. “هیچ یک از چیزهای که به معنی هر چیزی به من.” خشم نیز رد هر گونه مفهوم که در آن او ممکن است رتبه در میان تمام وقت نوابغ.

“من واقعا بیش از حد نگران میراث. واقعیت این است که من در مورد مراقبت فعال بودن و مراقبت از من در مورد برنده شدن در حال حاضر” خشم گفت. “چه کسی فکر می کند در مورد من وقتی که من رفته واقعا مهم نیست. زمانی که من رفته ام کسی می آید همراه به جای من. این که چگونه زنجیره غذایی کار می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su