تایسون خشم می شود جدید WBC سنگین وزن قهرمان پس از وادار کردن دئوتای وایلدر گوشه…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تایسون خشم ساخته شده حاکم WBC سنگین وزن قهرمان دئوتای وایلدر در آنها بسیار پیش بینی مسابقه برگشت در MGM Grand در لاس وگاس در روز شنبه. خشم کاملا فرمانده در مسابقه برگشت و فرود پانچ بعد از پانچ در قهرمان حاکم. خشم آنقدر غالب است که وایلدر گوشه تا به حال به پرتاب در حوله خود را برای نجات جنگنده از آسیب بیشتر است. دئوتای (41 کوس در 44 دعوا) به عنوان شناخته شده حذفی پادشاه در بخش سنگین وزن بود اما خشم که زدم وایلدر چندین بار به دلیل خود برتر جنبش و دقت است.

آن را در دور هفتم که وایلدر گوشه در نهایت تصمیم به توقف جنگ پس از خشم (31-30 1 قرعه کشی)دنبال شد به پایان کردن ‘برنز بمب افکن’. تایسون شکست نخورده باقی می ماند و جدید قهرمان سنگین وزن جهان است. شما نگاه کنید در پایان از مبارزه:-

چهارده ماه پس از دراماتیک خود را تقسیم-تصمیم قرعه کشی بریتانیا خشم تحت سلطه آمریکا قهرمان — که به جریان خون از گوش چپ او و نشت از دهان خود را هنگامی که داور کنی Bayless به نام توقف در دستور وایلدر گوشه.

“پادشاه بازگشت به بالای تاج و تخت” گفت: خشم که تا به حال کاهش یافته است وایلدر در سوم و پنجم دور به عنوان او همچنان شکست نخورده-و دست وایلدر اولین شکست خود را حرفه ای.

خودخوانده “Gypsy King” از شمال انگلستان — که برن به حلقه طلایی تاج و تخت — تا به حال را در یک کلاس آموزش بوکس در اولین مبارزه خود اما او به وضوح آماده به نزاع و جدال از زنگ افتتاحیه در روز شنبه.

یک راست از خشم زدم وایلدر در سوم و وایلدر تلاش به دست آوردن مجدد پاهای خود را — هر چند زمانی که او رفت پایین دوباره لحظات بعد از آن حکومت یک لغزش.

چپ به بدن بود و متحیر کردن دوباره در پنجم و خشم بود باران ضربات بر وایلدر که Bayless به نام توقف در 1:39 از دور هفتم پس از وایلدر گوشه ای پرتاب در حوله.

وایلدر, 34, متحمل اولین شکست در 44 دعوا افتادن به 42-1 با 1 کشیده و 41 knockouts به.

برنز “بمب افکن” قادر به پیش افتادن از محمد علی رکورد از 10 موفق سنگین وزن عنوان دفاع.

“من فقط می خواهم بگویم فریاد دئوتای وایلدر” گفت: خشم که بهبود خود رکورد بدون شکست به 30-0 با یک کشیده شده و 21 knockouts به. “او سرنشین دار است. او واقعا نشان می دهد قلب یک قهرمان است.

“من او را با ضربه تمیز دست راست و کاهش یافته است و او پشت کردم و مبارزه به دور هفت.

“او یک جنگجو او خواهد بود او خواهد بود قهرمان دوباره.”

به عنوان یک طرفدار خشم جمعیت در MGM بزرگ تشویق وایلدر به طور خلاصه در اعتراض به توقف.

– یک جنگجو’ –

“من فقط آرزو می کنم که من گوشه ای می خواهم که اجازه دهید من رفت بر من سپر,” او گفت:. “من یک جنگجو.”

وایلدر تا به حال زدم خشم پایین دو بار در اولین مبارزه خود در لس آنجلس — این بریتن به طور معجزه آسایی بالا رفتن بوم در 12th دور به قطع برای یک سهم از غنایم.

با مربی جدید Javan “Sugarhill” مباشر خود را در گوشه ای و با بیش از 16 پوند اضافی در 273 پوند قاب خشم شد در این حمله اوایل پشتوانه وایلدر تا با واکسن و فرود چندین عکس در باز گرد.

او را تولید نمی کند دوم دور حذفی او پیش بینی کرد اما او به وضوح در کنترل است.

این مبارزه بزرگترین برخورد سنگین وزن پس از Lennox Lewis bludgeoned مایک تایسون را به تسلیم در بانک ها از رودخانه می سی سی پی در سال 2002 به خود جلب کرد یک ستاره نکردم جمعیت.

کاسه فوق العاده با ارزش ترین بازیکن پاتریک Mahomes بود بیرون رینگ طوری شد Mark Davis صاحب NFL را به لاس وگاس اظهارات و اظهارات مربی جان weather underground.

بازنشسته NBA نوابغ Magic Johnson و جری وست در دست به عنوان زمان طلایی رزمندگان امور خارجه ستاره Draymond سبز.

با مسابقه برگشت در کتاب مبارزه طرفداران خواهد بود به امید دیدن خشم را بر هموطن آنتونی جاشوا — دارنده IBF, WBA و WBO کمربند — در یک سنگین وزن وحدت تقلا.

(با AFP ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>