دو بار قهرمان المپیک و بدمینتون افسانه Lin Dan بازنشسته

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

دو بار قهرمان المپیک و چینی بدمینتون افسانه Lin Dan اعلام بازنشستگی خود را در روز شنبه. 37 ساله بود و برنده مدال طلا در بازی های المپیک 2008 پکن و 2012 لندن بازی های المپیک است. او همچنین پنج بار جهانی بدمینتون قهرمان.

این خبر به این معنی است که لین که در زمان مدال طلا در پکن و لندن بازی ها را نمی خواهد رقابت در بازی های المپیک در توکیو.

“من خانواده و مربیان و هم تیمی ها و طرفداران باید همراه من را از طریق بسیاری از قله های دشوار و فرورفتگی او گفت:” در یک پست در چین توییتر-مانند Weibo که به سرعت ویروسی رفت.

“من اختصاص داده شده همه چیز را به این ورزش دارم. خانواده و مربیان و هم تیمی ها و طرفداران باید همراه من را از طریق بسیاری از زمان های شاد و لحظات دشوار,” رسانه های چینی به نقل از لین دان عنوان کرد و گفت: در اعلام بازنشستگی.

Lin لقب “سوپر دن” در اوج زندگی حرفه ای او.

“در حال حاضر من 37 سال سن و آمادگی جسمانی و درد دیگر به من اجازه می دهد برای مبارزه در کنار تیم من آمپول” Lin اضافه شده است.

لین بود که eyeing یک سوم طلای المپیک در توکیو گفت که بدن نمی خواهد اجازه می دهد او را به مبارزه بیشتر است.

“‘استقامت’ من گفت: به خودم در هر لحظه از درد و رنج به طوری که من ورزشی حرفه ای می تواند طولانی مدت,” او نوشت: در Weibo.

“به جای به سادگی به دنبال رتبه بندی به عنوان من زمانی که من جوانتر بود در این چند سال من شده است که مایل به چالش کشیدن محدودیت های فیزیکی ‘قدیمی’ ورزشکار و تمرین ورزشی روح است که من هرگز خواهد داد.

“(اما) من توانایی های فیزیکی و درد دیگر به من اجازه می دهد برای مبارزه در کنار هم تیمی هایم.”

(با آژانس ورودی)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>