دو sadhus در بیسندا بزرگ ‘به مرگ مورد ضرب و شتم’ توسط انسان آنها را متهم به سرقت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Noida | به روز شده: آوریل 28 سال 2020 12:48:41 pm

Bulandshahr, Bulandshahr lynching, Bulandshahr sadhus beatn to death, Bulandshahr sadhus dead, Bulandshahr news, up news, up crime news این دو به زندگی در یک معبد در Pagauna ایجاد کرد (ANI)

دو sadhus به قتل رسیدند که گفته می شود توسط یک مرد که آنها متهم به سرقت یک chimta (انبرک) در بیسندا بزرگ در روز سه شنبه. به گفته پلیس متهم Murari بود ناراحت sadhus Jagdish Das (55) و شیر سینگ (45) سرزنش او را بیش از این از دست رفته انبرک چند روز پیش.

این دو به زندگی در یک معبد در Pagauna ایجاد کرد. متهم دستگیر شد و در یک inebriated دولت از روستا و محوطه. پلیس گفت که متهم به آنها گفت که “اراده خدا” بود که در پشت قتل و اتهام که او مرتکب جرم و جنایت را تحت تاثیر.

“ما با دریافت اطلاعات است که اجساد دو sadhus داشت و در Pagauna روستا در صبح زود. در حدود 5 am متهم Murari داشت رومینگ در اطراف روستای نیمه برهنه تحت تاثیر حشیش. پریما نظر می رسد که او آنها را کشته و پس از آنها chided او را برای سرقت یک chimta. ما در حال انتظار برای او به هوشیار به منظور بررسی بیشتر گفت:” Santosh Kumar Singh, SP بلندشهر.

در حالی که در ابتدا پلیس اعلام کرد که متهم به قتل رساندند و آنها را با یک شمشیر دولت بعد توضیح داد که آنها به نظر می رسد شده اند مورد ضرب و شتم به مرگ با استفاده از میله های دروغ گفتن در داخل معبد.

به گفته پلیس روستاییان ترسیم متهم 2 متر دور از قتل و بازداشت شده بود. در حالی که جمعیت زیادی جمع شده بودند پلیس را تکذیب وجود هر گونه وضعیت نظم و قانون. “ما در حال تلاش برای تعیین دقیق انگیزه از آنجا که متهم است به ما گفت که آن را “خواست خدا” را به آنها را بکشند. آن را به وضوح به نظر می رسد که او در حال حاضر تحت تاثیر مواد مخدر و گفته مرتکب عمل می کنند و سپس گفت:” Ravindra Kumar, DM بلندشهر

Jagdish آمده بود به معبد 15 سال پیش در حالی که Sherdas آمد و پنج سال پیش و هر دو شده بود مدیریت معبد امور پس از.

تا سانتی متر یوگی Adityanath در زمان cognisance از این موضوع و خواسته است DM و SSP به ارائه یک گزارش دقیق از حادثه است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>