منتشر شده در تاریخ: فوریه 13 سال 2020 10:36:58 pm

sushma swaraj, sushma swaraj death news, sushma swaraj images, sushma swaraj photos, sushma swaraj death news, sushma swaraj dead, sushma swaraj dead, latest news on sushma swaraj, sushma swaraj age, sushma swaraj passes away, sushma swaraj news, sushma swaraj news today, sushma swaraj latest news, foreign minister, foreign minister sushma swaraj Sushma سواراج یکی از مهمترین و به دنبال وزرای خارجه در توییتر در سطح جهان است. (اکسپرس بایگانی)

این Pravasi Bharatiya Kendra یک مرکز فرهنگی را منعکس هند با اتصال آن خارج شد و شنبه تغییر نام داد Sushma سواراج Bhavan در افتخار از اواخر خارجی وزیر امور شناخته شده برای او همدلی در رسیدن به مضطرب سرخپوستان در سطح جهان است.

خارجی خدمات موسسه مشهور نهاد که در آن دیپلمات ها آموزش دیده و نیز تغییر نام Sushma سواراج موسسه خدمات خارجی. تصمیم دولت به نام این دو نهاد در دهلی نو پس از سواراج یک روز قبل از 68 تولد سالگرد.

نامی که رهبر آورده نادر همدلی و یک رویکرد انسان به هند دیپلماسی به عنوان امور خارجی وزیر قبلی نارندرا دولت درگذشت در تاریخ 6 اوت سال گذشته پس از یک ایست قلبی.

امور خارجی وزیر S Jaishankar گفت در توییتر که این تغییر نام از موسسات بود ادای احترام اتصالات به یک “بزرگ شکل عمومی که همچنان الهام بخش ما”.

“ما همه از روی علاقه به یاد داشته باشید Smt Sushma سواراج که می شد 68 فردا. MEA خانواده نتواند او در خاص” او گفت:.

وزارت امور خارجی در بیانیه ای گفت: این دو نهاد شده است تغییر نام داد و در رسمی ادای احترام به “سهم ارزشمند” از سواراج به دیپلماسی علت هندی مهاجر و اخلاق از خدمات عمومی.

“اعلام شده است که ساخته شده در آستانه سالگرد تولد او در حال سقوط در 14 فوریه در افتخار از میراث و دهه خدمات عمومی سابق امور خارجی وزیر” آن را گفت.

به عنوان امور خارجی وزیر سواراج آورده حس ابراز وجود در هند دیپلماسی علاوه بر تعامل با خارج از کشور, تمرکز مرکزی این کشور را از اولویت های سیاست خارجی.

سواراج یکی از مهمترین و به دنبال وزرای خارجه در توییتر در سطح جهان است.

او شناخته شده برای کمک به سرخپوستان گیر کرده در خارج از کشور او به عنوان سریع به پاسخ به تماس های خود برای کمک در توییتر. سواراج حتی محبوب در پاکستان برای پاسخ به افرادی که مایل به دریافت ویزا برای درمان پزشکی در هند.

این Pravasi Bharatiya Kendra واقع در قلب پایتخت راه اندازی شد, به رسمیت شناختن سهم از خارج از کشور جامعه هند به هند رشد و توسعه است.

یک موزه در این کلیپ به تصویر می کشد تاریخ مهاجرت از خارج از کشور جامعه هند و همچنین تجربیات خود را و کمک.

سواراج به حال بسیاری از اولین ها را به او اعتباری — جوانترین وزیر کابینه در Haryana, دولت, اولین زن وزیر دهلی نو و اولین زن سخنگوی ملی حزب سیاسی در کشور است.

او اطلاعات و رادیو و تلویزیون وزیر در 13 روز اتل بیهاری واجپایی دولت در سال 1996 کردم و کابینه نمونه کارها دوباره بعد از او به رهبری بی جی پی به قدرت در سال 1998 است.

طولانی دیده می شود به عنوان یک شاگرد از جانباز BJP رهبر L K Advani او نیز بود رهبر مخالفان در Lok سبها بین 2009-14.

سواراج یک دانشجوی حقوق که تمرین در دیوان عالی کشور انتخاب شد هفت بار به عنوان یک عضو پارلمان و سه بار به عنوان یک عضو مجلس قانونگذاری.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su