دو کشیش کشته شده در بالا را بلندشهر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دو کشیش از یک معبد شیوا در بیسندا بزرگ را Pagauna ایجاد شد به قتل صبح روز سه شنبه.

ساعت بعد پلیس گفت: آن را به حال بازداشت جوانان در ارتباط با این مورد.

“ما را دستگیر کرده اند Murari نام راجو Dalit مرد به اتهام قتل دو کشیش. متهم همیشگی مواد مخدر (bhang) معتاد. او با اعتراف به جرم خود و در توصیف این کشتار به عنوان “Bhagwan ki Ichchha” (آرزو از خدا) گفت:” Atul Kumar Chaube دایره افسر Anoopshahar پلیس منطقه است. “متهم به حال هیچ دشمنی با sadhus اما چند روستاییان ادعا کرد که او تا به حال یک درگیری با آنها بیش از یک chimta (انبرک) که به سرقت رفته بود یک روز قبل از.”

بدن Jagdish با نام مستعار Rangidas, 55 و خود را شاگرد شیر Singh, 46, ارسال شده است, برای postmortem. “کارکنان چوبی استفاده می شد در کشتار و بدون برش زخم بر روی بدن. متهم اعتراف کرده است که او با استفاده از چوبی کارکنان به کشتن sadhus” گفت: بلندشهر منطقه دادرس Ravindra Kumar. وزیر یوگی Adityanath به دنبال یک گزارش مفصل از مقامات ارشد .

روستای سر Dinesh Kumar گفت: پلیس این نسخه غیر قابل اعتماد است که بدن خسته قطع زخم به نظر می رسد که به آن وارد شده توسط برخی از لبه تیز سلاح. محلی Vishwa هندو Parishad رهبران نیز پیدا کند پلیس ادعا قانع کننده باشد. “می توانید یک معتاد به مواد مخدر و کشتن دو میانسال sadhus با استفاده از چوبی کارکنان پرسید:” رهبر VHP Rajkumar Dunger در حالی که متهم پلیس از انحراف مسئله با کشیدن یک Dalit به آن است.

این واقعه بیش از یک هفته پس از دو sadhus و راننده بودند بدون محاکمه اعدام توسط اراذل و اوباش خارج Gadhchinchale روستای 110 کیلومتر از پلقر در ماهاراشترا. آنها در سوء ظن از اینکه کودک-وزنه برداران.

از رهبران مخالف حمله به حاکم BJP بیش از این حادثه. کنگره دبیر مسئول تا پریانکا گاندی Vadra و Samajwadi حزب رئیس Akhilesh Yadav گفت: در این مورد باید نه سیاسی. ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray صحبت یوگی ابراز نگرانی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>