دو مورد مثبت از coronavirus در دهلی نو, Telangana

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده در: 2 مارس سال 2020 3:59:09 pm

Coronavirus, Coronavirus india, Coronavirus delhi, Coronavirus telangana, Coronavirus cases in india, Coronavirus latest news کارگران راه رفتن با زباله ها پس از تمیز کردن یک جداسازی بخش در یک بیمارستان به صورت مشاهده افراد مشکوک به عفونت کرونا ويروسی در کوچی (AP)

در میان سربازان ارتش از coronavirus موارد در سراسر جهان دو موارد تازه تشخیص داده شده اند در هند. در حالی که یک بیمار متعلق به دهلی نو سفر کرده بود و از ایتالیا دیگر متعلق به Telangana و دبی سفر کرده بود. ‘هر دو از بیماران پایدار هستند و از نزدیک نظارت’ بیانیه ای از وزارت بهداشت و رفاه خانواده اعلام کرد.

اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan دوشنبه گفت که غربالگری مسافران در حال انجام است در 21 فرودگاه, 12 بنادر و 65 جزئی بنادر. تا به حال بیش از 5 لاخ مسافران شده اند به نمایش در فرودگاه در حالی که 12,431 مسافران شده اند به نمایش در جزئی و عمده بنادر. او اضافه کرد که 23 نمونه فرستاده شده است برای آزمایش و نتایج در حال انتظار. “ما توصیه سرخپوستان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین ایران و کره جنوبی و سنگاپور و ایتالیا. به عنوان وضعیت توسعه محدودیت های مسافرتی ممکن است بیشتر توسعه یافته به کشورهای دیگر نیز” او اضافه شده است.

این ویروس تاکنون بیش از 3000 زندگی در سطح جهان بوده و در حداقل 60 کشور جهان است. آخرین تشخیص مجموع coronavirus موارد در هند به پنج.

دنبال به روز رسانی های زنده بر روی شیوع کروناویروس

قبل از این سه مورد از coronavirus گزارش شده بود در هند همه از کرالا. تمام بيماران مرخص شده و در جاده به بازیابی. آنها خواسته شده است به باقی می ماند در زیر صفحه اصلی قرنطینه. دولت اعلام کرده بود دولت ‘فاجعه’ برای مقابله با ویروس است. آن را تا به حال کاهش یافته است در گذشته تجربه در مدیریت Nipah شیوع قرار داده و در چند سطح یک مکانیزم برای نظارت و کنترل عفونت. گروه از سرخپوستان که تخلیه شدند از ووهان تحت قرنطینه در حالی که برخی از آنها منتشر شده است پس از اقامت در زیر مشاهده برای هفته ها.

در شنبه 26 سال که رسیده کوچی از مالزی درگذشت به علت تب بالا. در حالی که اولیه آزمایشگاه تست منفی بود برای coronavirus وزارت بهداشت است که در انتظار گزارش نهایی برای تعیین علت مرگ.

در ایالات متحده دومین مرگ ناشی از این ویروس گزارش شده است امروز. این ویروس که اولین ظهور در چین در حال حاضر آلوده بیش از 88,000 مردم در بیش از 60 کشور جهان است. گسترش سریع coronavirus را مطرح کرده است و نگرانی از تاثیر آن بر اقتصاد جهان باعث بازارهای جهانی برای ورود به سیستم خود را به بدترین ضرر و زیان پس از بحران مالی 2008.

اقتصاد چین به زمین را متوقف کند با swathes از کشور تحت قرنطینه و یا اقدامات برای محدود کردن سفر است. بسیاری از کشورها ممنوع از ورود ویروس-آمار کشور و خواست شهروندان برای خودداری از سفر وجود دارد. موزه لوور — جهان پر بازدید ترین موزه — بسته روز یکشنبه پس از پرسنل حاضر به کار بیش از نگرانی در مورد ویروس.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>