دو سرخپوستان در هیئت مدیره یک قرنطینه کروز کشتی ژاپن را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus حتی به هند اطمینان داد که آن را به ارائه تمام کمک های ممکن به اتباع خود در کشتی به بازگشت به خانه پس از آنها تست منفی در فینال coronavirus آزمون که روز دوشنبه آغاز خواهد شد که سفارت هند در روز یکشنبه گفت:.

در مجموع 138 سرخپوستان از جمله 132 خدمه و 6 مسافر شد میان 3,711 مردم در هیئت مدیره کشتی الماس شاهزاده که وارد ژاپنی ساحل در اوایل این ماه.

تعداد کل افراد آلوده به COVID-19 در کشتی افزایش یافت به 355 روز یکشنبه.

“طی 2 روز 137 موارد جدید در #DiamondPrincess آزمایش مثبت #COVID-19 از جمله دو اتباع هند گرفته شده و به خشکی امکانات پزشکی برای درمان. سه نفر دیگر از خدمه هندی, اعضای, دریافت درمان پاسخ خوبی با تب یا درد” به سفارت هند هنوز توییتی.

قبلا سه هندی خدمه آزمایش مثبت برای این ویروس و در حال دریافت درمان.

به سفارت هند در یک توییت گفت که آزمون های نهایی برای COVID-19 در کشتی آغاز خواهد شد در فوریه 17 و در ادامه بیش از چند روز.

“امید ما اتباع هند – braving وضعیت برای تست منفی اجازه می دهد آنها را به سفر بازگشت به خانه. @IndianEmbTokyo آماده برای تمام کمک های ممکن” این ماموریت گفت.

روز شنبه گفت که وضعیت سه سرخپوستان با این ویروس آلوده شد ،

سفارت گفت که تلاش برای اوایل دی-شبانه روزی از همه سرخپوستان از کشتی پس از پایان دوره قرنطینه بود و در بحث و گفتگو با دولت ژاپن و کشتی مدیریت شرکت برای تخلیه روش و رفاه سرخپوستان.

کشتی قرنطینه پس از یک مسافر که د-سوار در ماه گذشته در هنگ کنگ بود که حامل COVID-19 در کشتی.

سفارت نیز با ارسال یک ایمیل به تمام اتباع هند در هیئت مدیره کشتی و اطمینان آنها از همه کمک و مساعدت.

آنها همچنین درخواست به دنبال, ژاپنی, دولت بهداشت و قرنطینه پروتکل سفارت گفت: در آن Facebook صفحه.

دولت ژاپن روز پنج شنبه اعلام کرد که مسافران 80 ساله یا مسن تر داده خواهد شد گزینه ای را برای پیاده کشتی اگر آنها تست منفی برای COVID-19. کسانی که با این سن نیاز و شرایط از پیش موجود یا به اقامت در اتاق بدون بالکن خواهد بود دارای اولویت برای تخلیه.

هیچ ملی هند سقوط تحت این رده واجد شرایط اولیه برای تخلیه این بیانیه گفت: در روز جمعه.

مرگ و میر از چین coronavirus اپیدمی صعود به 1,665 پس از 142 بیشتر مردم درگذشت عمدتا در بدترین ضربه هوبئی استان و تایید موارد شروع به پریدن کرد به 68,500, مقامات گفت.

Coronavirus شیوع سرچشمه در مرکز چین هوبئی استان در ماه دسامبر سال گذشته و گسترش به کشورهای مختلف از جمله هند است.

بسیاری از کشورها ممنوع ورود از چین در حالی که خطوط هوایی را به حالت تعلیق پروازها به مقصد این کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im