دو ماه پس از WWE اخراج 30+, کارکنان, گزارش می گوید وینس مک ماهون خالص ارزش…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در 15 آوریل سال 2020 جهان شاهد WWE را “چهارشنبه سیاه’. در میان افزایش coronavirus موارد و مستند محدودیت در سراسر جهان, برتر, pro-wrestling صنعت شاهد بیش از 30 کشتی گیران و اعضای هیات اخراج شدن و چند تن دیگر تولید خدمه و کارکنان گرفتن furloughed بنا به گزارش ها برای پاسخگویی به نیازهای مالی از بار مشکل است. ستاره که از کار اخراج شدند شامل برخی از نام های بزرگ – Kurt Angle, Rusev, زاک رایدر, کارل اندرسون لوقا چوبه دار EC3 ، این شرکت همچنین اجازه از داور مایک Chioda در حالی که تولید اعضای هیات مناسب Finlay, بیلی کیدمن و گرگوری هلمز بودند furloughed.

تصمیم گیری به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت به عنوان WWE استعداد با خانواده ها خواسته شد به طور خود به خود در زمانی که وجود دارد محدود فرصت را از آنها گرفتن امضا شده توسط هر توسعه با توجه به جهانی در حال انجام همه گیر. گزارش های متعدد در این زمان بیشتر پیشنهاد کرد که این شرکت تا به حال به اندازه کافی ذخیره نقدی به پرداخت تمام کارکنان خود و ایجاد سود قابل توجهی حتی اگر آنها مجبور به لغو نشان می دهد که به معنای WWE نمی شد و در هر موقعیت واقعی به انجام این کار.

همچنین بخوانید: ‘قویترین مرد جهان’ مارک هنری نام قدرتمند ترین سوپراستار WWE

در حال حاضر یکی دیگر از گزارش اخیر ظاهر شده که WWE رئیس وینس مک ماهون شده است قادر به دیدن او ارزش خالص را افزایش شیب دار در میان Covid-19 بیماری همه گیر. یک گزارش از Middletown پرس گفت که با توجه به مطالعه منتشر شده توسط تعدادی از سیاسی حمایت گروه های مک ماهون موفق به کسب درآمد بالاتر ارزش خالص خود در سه ماه گذشته شاهد افزایش دلار 177 میلیون دلار ثروت است.

اجازه بدهید با یک نگاه به عقب. فرم مارس تا ژوئن اکثر کسب و کار در سراسر جهان شده است بسیار تحت تاثیر این رمان coronavirus. مک ماهون خود را مجبور به تعطیل خود را در لیگ فوتبال آمریکایی از XFL که آنها مجبور به توقف بازی درست پس از پنج هفته از سرگیری.

همچنین بخوانید: چند نفر در WWE از جمله رنه جوان تست مثبت برای Covid-19, AEW را جان Moxley خواست در خانه بمانند

WWE نیز تا به حال به لغو تمام خود را زنده نشان می دهد و برگزار مسابقات – بزرگترین نشان می دهد از میان درهای بسته. WWE تلویزیون را نشان می دهد و این pay-per-views در سه ماه گذشته نیز برگزار شده است در WWE عملکرد مرکز در فلوریدا در پشت درهای بسته. هنوز مک ماهون است به ظاهر رونق در سه ماه گذشته چیزی بود که قبلا پیش بینی شده توسط کشتی ناظر رادیو دیو ملتزر.

مک ماهون را در افزایش درآمد گزارش شده است که در درجه اول با توجه به تلویزیون معاملات با ایالات متحده آمریکا و شبکه فاکس و ادامه بحث رابطه با عربستان که بنا به گزارش ها به ارمغان می آورد در حدود 1 میلیارد دلار در طی یک دهه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>