دو ماه تحصن در: ریپور پلیس سعی کنید به اخراج معترضان

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Gargi Verma | ریپور | انتشار: 3 مارس سال 2020 3:28:33 am

Chhattisgarh, Raipur protests, Chhattisgarh CAA protests, NRC, National Register of Citizens, Indian Express نیروهای پلیس در اعتراض سایت. (اکسپرس عکس)

ریپور پلیس روز دوشنبه آغاز شده و اخراج معترضان که در نامحدود نشستن-در دو ماه گذشته در برابر کا NRC و NPR در Jaistambh Chowk اینجا.

بیش از 100 پرسنل ضد شورش مستقر شدند در نقطه ای صبح روز دوشنبه و پلیس با نزدیک شدن معترضان در شب. “این است که در برابر قانون اساسی ما حق است. ما نمی خواهد ترک” یکی از معترضان گفت.

ریپور SP, عارف شیخ گفت: پلیس مجبور به مستقر می شود به وجود تنش میان دو جناح در اعتراض سایت. “… این باعث شد وضعیت نظم و قانون را به عنوان به خوبی. آن را به حال شده است در جریان دو ماه” شیخ گفت.

در حالی که بسیاری از معترضان به سمت چپ برخی از شنبه اواخر شب به, پلیس گفت:. “وجود دارد هیچ نیروی ما شفاعت آنها را به ترک” شیخ گفت.

صادق و علی و یکی از برگزارکنندگان این نشست در گفت: “ما از دریافت اطلاعاتی که پلیس در حال تلاش برای اخراج ما. فردا (سهشنبه) ما یک جلسه با آنها. ما اعتراض مسالمت آمیز و ما نمی خواهیم آینده هولی جشن تحت تاثیر قرار.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>