نوشته شده توسط Vivek Deshpande | Nagpur | منتشر شده در تاریخ: فوریه 1 سال 2020 7:35:19 pm

Leopards electrocuted, sloth bears electrocuted, Nagpur leopards electrocuted, Chandrapur Forest Reserve, Chandrapur Reserve, India news, Indian Express در چندراپور مهمات کارخانه را پوشش می دهد یک جنگل های وسیع منطقه است که به انواع حیات وحش از جمله پلنگ. (بازنمودی تصویر)

چهار حیوانات وحشی — دو پلنگ و دو کاهلی خرس — یافت شد برق در محل یک کارخانه مهمات در ماهاراشترا چندراپور در شنبه طرح سوال در بیش از وضعیت امنیتی در مناطق حساس نصب و راه اندازی. سرزنش شکارچیان بیش از مرگ و میر چندراپور افتخاری حیات وحش سرپرست Bandu Dhotre گفت: این حادثه نشان می دهد که چگونه حیات وحش آسیب پذیر است و در جمله بالا و امنیت منطقه.

رئیس کنسرواتور از جنگل چندراپور راما رائو گفت: در متن پیام: “دو full-grown, پلنگ, یک مرد و یک زن و دو کامل رشد کاهلی خرس همچنین یک جفت شدند و از برق در مستعمره دفاع از مهمات کارخانه چندراپور. یک GI (آهن گالوانیزه) سیم گذاشته شد برای 254 متر در نزدیکی 11 KV توزیع خط.”

در چندراپور مهمات کارخانه را پوشش می دهد یک جنگل های وسیع منطقه است که به انواع حیات وحش از جمله پلنگ. موارد متعددی وجود داشته است که حتی ببر خال خال شد در کارخانه در منطقه با توجه به نزدیکی آن به Tadoba-Andhari رزرو ببر (TATR).

چندراپور افتخاری حیات وحش سرپرست Bandu Dhotre گفت: “این نقطه است که فقط در مورد 50 متر در جنگل مجاور مستعمره دفاع. شکارچیان ظاهرا گذاشته سیم برای گرفتن گیاه خوار مانند یوزپلنگ و sambhar اما به پایان رسید تا کشتن پلنگ و کاهلی خرس. این حادثه نه تنها نشان می دهد که چگونه حیات وحش در اینجا نا امن است با وجود بالا بودن امنیت منطقه بلکه مهمتر از آن نشان می دهد که چگونه متخلخل امنیت است و در بسیار حساس دفاع منطقه بود.”

NGO حیات وحش حفاظت جامعه از هند (WPSI) مرکزی هند مدیر Nitin دسای گفت: “سه یک دو دهه سابقه شکار غیر قانونی در این محل. از آنجایی که این منطقه است که عایق برای خارجی ها سه است که خارجی ها می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آن. اغلب وجود دارد nexus بین شکارچیان از روستاهای اطراف با برخی از پایین پله کارکنان این کارخانه که به گوشت بوش از شکارچیان.”

مهمات کارخانه مدیر کل Rajneesh Lodwal اما اخراج امکان یک نقض امنیتی. “ما کارخانه است به طور کامل امن است. درست است که مردم می توانند در نزدیکی روستاهای فراموش مدتی مزاحم شدن به منطقه مسکونی پس از آن باز در برخی از نقاط. ما در حال ساخت یک ترکیب دیوار و از آن خواهد شد به زودی تکمیل,” او گفت:. “ما بسیاری از حیوانات در محل ما و ما به طور منظم با هماهنگی با وزارت جنگل برای حفاظت از خود را. جنگل بخش در حال آماده سازی یک طرح عمل در آن است که باید به زودی آماده.”

Lodwal اضافه شده که دقیق اقدام خواهد شد اگر کارخانه اعضای هیات یافت شد که در مرگ و میر.

بخشی جنگل افسر Ashok Sonkusare گفت: “از گسترش بیش از 3200 هکتار جنگل از تقریبا 2500 هکتار است. ما به طور منظم به ملاقات با آنها را (از) مقامات. ما باید به آنها گفت که برای روشن شدن بوته ها در نزدیکی مستعمره مسکونی و همچنین نصب چراغ برای روشن دید. آنها در عین حال به آن را شروع کنید.”

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de