دو در گجرات پاتن بازیابی از Covid-19 تست مثبت دوباره

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | گاندینگر | منتشر شده در تاریخ: مارس 23 سال 2020 6:58:13 pm

gujarat coronavirus cases, covid 19 cases gujarat, north gujarat recoveries, patan covid cases, coronavirus cases india, indian express پس از تکمیل خود را قرنطینه زمانی که تست های خود را انجام شد دوباره قبل از اجازه دادن به آنها برای بازگشت به خانه و هفت بیماران آزمایش منفی و دو تست مثبت است. (بازنمودی تصویر)

دو COVID-19 بيمار ترخيص شده از بيمارستان در پاتن منطقه از شمال گجرات پس از آنها تا به حال آزمایش منفی آزمایش مثبت برای بار دوم در تاریخ 22 آوریل پس از اجباری 14 روز دوره قرنطینه. پس از این ناحیه مقامات بهداشتی باید مجدد آنها را به پاتن بیمارستان مدنی در Dharpur طبق پروتکل درمان. دو بیماران 60 سال و 55 سال هر دو بومی Sidhpur.

منطقه توسعه افسر پاتن DK Parekh گفت که در مجموع نه نفر از بهبود COVID-19 در پاتن بیمارستان مدنی حدود یک هفته برگشت. پس از ترخيص نه همه بیماران منتقل شده به یک مرکز قرنطینه در Sidhpur. پس از تکمیل خود را قرنطینه زمانی که تست های خود را انجام شد دوباره قبل از اجازه دادن به آنها برای بازگشت به خانه و هفت بیماران آزمایش منفی و دو تست مثبت است.

“دو پذیرفته شده اند پاتن بیمارستان مدنی یک بار دیگر. ما باید به اطلاع مقامات دولتی در مورد همان” گفت: Parekh. “قبل از این دو مورد ما سه مورد مثبت (در بیمارستان). در حال حاضر این تعداد افزایش یافته است به پنج است.”

درمان پزشک و دستیار استاد در پاتن بیمارستان مدنی Dr Mehul پاتل گفت که چنین توسعه است که ممکن است در درمان COVID-19 بيمار یعنی امکان مرده ویروس شناسایی شدن در تست های آزمایشگاهی و بيماران نتایج نشان به عنوان مثبت است.

“این بیماران بدون علامت خود را در آزمون های مختلف مانند خون گزارش اشعه ایکس و غیره. عادی هستند. اما به عنوان در هر مورد (درمان) دستورالعمل آنها را نگه داشته و در بیمارستان است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>