دو برگزار شد ‘به سوء استفاده از” رسانه های اجتماعی در کشمیر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط عادل Akhzer | سرینگر | منتشر شده: فوریه 22 سال 2020 5:22:42 am

Tripura graft case: Absconding Former Chief Secretary arrested in UP “ما با دریافت اطلاعات است که برخی از جوانان در حال گردش جعلی اخبار و شایعات و نفرت را از طریق سیستم عامل رسانه های اجتماعی. یک مورد ثبت شده و یک نفر دستگیر شده است” پلیس در بیانیه ای گفت:. (بازنمودی تصویر)

روز پس از بالا افسران پلیس در جامو و کشمیر گفت که آنها را سخت علیه کسانی که “سوء استفاده” رسانه های اجتماعی در دره بازداشت دو نفر در دو مورد جداگانه در شمال کشمیر را Kupwara منطقه.

در حالی که یک نفر دستگیر شد توسط Kupwara پلیس چند روز پیش یکی دیگر از جوانان دستگیر شده توسط پلیس در Handwara.

یک بیانیه صادر شده توسط Handwara پلیس روز جمعه گفت که یک “شایعه بازرگان بازداشت شده است برای گسترش نفرت در رسانه های اجتماعی”.

“ما با دریافت اطلاعات است که برخی از جوانان در حال گردش جعلی اخبار و شایعات و نفرت را از طریق سیستم عامل رسانه های اجتماعی. یک مورد ثبت شده و یک نفر دستگیر شده است” پلیس در بیانیه ای گفت:.

این مرد شناسایی شد و به عنوان Waseem مجید Dar.

قبل از آن بازداشت شد که از سرینگر ساکن ، او دستگیر شد و پس از یک مورد ثبت شده علیه او در Kupwara پس از او گفته شده در رسانه های اجتماعی است که نیروهای امنیتی باعث آسیب در یک روستا در منطقه.

“او نوشته شده است در رسانه های اجتماعی زمانی که او در خارج از دره پست اوت 5 2019. با کمک های فنی ما قرار دارد او را و او را دستگیر کردند…” گفت: “یک افسر و اضافه کرد که یک مورد ثبت شده در سال گذشته است.

در اوایل این هفته, J&K پلیس استناد دقیق فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) اقدام به ثبت نام یک مورد در برابر چند نفر با استفاده از رسانه های اجتماعی از طریق سرور های پروکسی به گذشته اینترنت firewall.

پس از آن پلیس گفت که اولویت خود را برای اقدام علیه آن دسته از گسترش شایعات و تحریک مردم با دسترسی به رسانه های اجتماعی از طریق شبکه های خصوصی مجازی (VPN).

مقامات ترمیم خدمات اینترنت در این دره به تازگی پس از بستن آن را به مدت شش ماه. اما تنها لیست سفید سایت قابل دسترسی است. رسانه های اجتماعی و سایت های نظیر به نظیر برنامه های کاربردی هنوز هم ممنوع است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>