دو coronavirus بیماران با موفقیت درمان در گریتر نیدا بیمارستان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

22 ساله و 27 ساله که هر دو از بهبود coronavirus و مرخص خواهد شد از دولت موسسه علوم پزشکی در اوتار پرادش را در گریتر نیدا شنبه شب گفت: مقامات. این کاری است که یک دانش آموز از Jharkhand است که به دنبال مطالعات پزشکی در گرجستان و مرد توسط یک مهندس از بخش 41 در Noida.

این دانشجوی پزشکی شد مثبت برای این ویروس پس از بازگشت به نویدا از فرانسه که در آن او رفته بود در سفر قبل از بازگشت به هند به عنوان کالج تمدید شکستن در میان Covid-19.

“من تا به حال پرواز کردن با خواهر و دو نفر از دوستان. من تا به حال هیچ علائم در فرودگاه اما ما داده شد یک شماره تلفن رایگان به اطلاع اگر ما توسعه هر. پس از رسیدن به خانه در مارس 14, من توسعه یافته سرفه های خشک و گرفتگی بینی و پس از آن من به نام در این شماره تلفن رایگان که در آن زمان به من به کارگردانی GIMS گفت:” 22 ساله مرخص بیمار است.

او پر از ستایش برای کارکنان پزشکی در بیمارستان و گفت که او تا به حال داوطلب برای اقامت در بیمارستان و حتی هنگامی که در ابتدا با ارائه گزینه صفحه اصلی قرنطینه.

“آنها از من پرسید اگر من می خواهم برای رفتن زیر صفحه اصلی قرنطینه و یا بستری و من تصمیم به اقامت در بیمارستان. من شده اند در انزوا بخش برای 10 روز و کادر پزشکی انجام داده است همه چیز ممکن است به درمان ما” اضافه دانشجوی پزشکی.

اما تجربه او از زیرساخت در بیمارستان بود و نه بزرگ.

“پزشکان و کادر پزشکی مشغول به کار واقعا سخت است اما نیاز به بهبود زیرساخت ها است. من گرفته نشده داخل حمام پس از من پذیرفته شد و در 15 مارس. وجود دارد هیچ حمام جداگانه برای زنان و مردان است. موجود در حمام نیز در یک وضعیت در حال اجرا به عنوان لوله های آب نشت. من با استفاده از دستمال مرطوب و مرطوب فرستاده شده توسط پدر من برای تمیز کردن خودم. مردم ترسیده بودند برای آمدن به ما نزدیک است و بنابراین ما تا به حال به تمیز کردن خودمان است. پس از مستند پدر من نمی تواند ارسال مرطوب دستمال مرطوب از دیروز گفت:” دانشجوی پزشکی.

رئیس بخش پزشکی و رئیس تیم پزشکی درمان Covid-19 بيمار گفت که در ابتدا چند ترتیبات گم شد به عنوان جداسازی بخش راه اندازی شد به صورت اورژانس اما همه چیز بهبود یافته است و در حال حاضر.

“ما خوشحال هستند که بیشتر بیماران در حال آماده دریافت مرخص پس از گزارش خود آیند منفی برای عفونت است. در ابتدا یک مشکل وجود داشت از حمام به عنوان ترتیبات ساخته شده بودند و در مواقع اضطراری است. در حال حاضر ما حمام جداگانه برای زنان و مردان است. وجود دارد Covid-19 بخش راه اندازی در بیمارستان به طوری که آن را در زمان برخی از زمان برای قرار دادن همه چیز در محل گفت:” دکتر Saurabh Shrivastava, HOD, پزشکی.

در شب چهارشنبه 23 ساله بیمار از بخش 78 از بیمارستان مرخص شد. به گفته پزشکان تنها راه برای جلوگیری از Covid-19 عفونت شد اجتماعی را حفظ فاصله.

“مهم این است که مردم به دنبال دستورالعمل وزارت بهداشت اجتماعی را حفظ فاصله. وجود دارد هیچ درمان ثابت برای Covid-19 تا حالا اما ضد مالاریا داروها که استفاده شده است در سراسر جهان نشان داده اند نتایج در مورد این سه نفر” اضافه شده Shrivastava.

تخلیه پزشکی دانشجو می گوید که مهم این است که مردم به رفتار مسئولانه و بدون وحشت.

“مردم باید به دنبال پروتکل مناسب اطلاع رسانی به مقامات در صورتی که هر گونه علائم. هنگامی که متوجه شدم که من کردم علائم و من دور مانده از من با دو تا از دوستان که بعدها در بر داشت منفی برای ویروس,” او گفت:.

او افزود که بیماران تحت درمان نیاز به اعتماد کادر پرستاری و نباید سوال از درمان است.

“وجود دارد بسیاری از بیماران بودند که با بازجویی از کارکنان پزشکی که تنها باعث می شود کار خود را دشوار است بنابراین لازم است برای حفظ آرامش خود و به ایمان که به شما خواهد شد درمان گفت:” 22 ساله.

یکی دیگر از مرخص بیمار 26 ساله ساکن بخش 41 حال سفر به اندونزی از طریق مالزی با همسر و بازگشت به هند در مارس 3. او پذیرفته شد در 18 مارس در انزوا بخش GIMS پس از گزارش خود تایید کرد او مثبت برای Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>