توییتر توصیه 5,000 جهانی کارکنان به محل کار از خانه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Twitter, Inc. است “به شدت تشویق” آن تقریبا 5,000 جهانی کارکنان به محل کار از خانه به علت نگرانی از گسترش Covid-19 coronavirus این شرکت در روز دوشنبه گفت.

این شرکت رسانه های اجتماعی ساخته شده این پیشنهاد به عنوان بخشی از یک وبلاگ به روز رسانی یک روز پس از آن به حالت تعلیق همه غیر مهم سفر برای کارگران از جمله خروج از جنوب غرب کنفرانس برنامه ریزی شده برای اواخر این ماه در Austin, Texas.

توییتر می گوید آن را اجباری برای کارکنان در هنگ کنگ و ژاپن و کره جنوبی برای کار از خانه اما که دیگر دفاتر باز باقی خواهد ماند برای کسانی که انتخاب می کنید و یا نیاز به در آمده است. “ما در حال کار برای اطمینان داخلی جلسات همه دست و دیگر وظایف مهم بهینه شده برای کنترل از راه دور, مشارکت” شرکت نوشت و در وبلاگ خود.

سیاست توییتر در حال کار از خانه یک گام فراتر از آنچه که اکثر شرکت ها در ایالات متحده انجام می دهند به عنوان ویروس گسترش می یابد. بسیاری از جمله AT&T Inc. و Citigroup Inc., را محدود کرده اند مسافرت های بین المللی به ویژه به آسیا. دیگران از جمله Facebook, Inc. و الفبای Inc.’s گوگل به تعویق افتاد و یا لغو کنفرانس در آمریکا و Facebook پیوست توییتر شنبه در بیرون کشیدن از جنوب غربی. اما توییتر پیشنهاد برای کار از راه دور است که بیشتر یادآور چه شرکت در آسیا به عنوان ویروس جاروب منطقه است.

که احتمالا به دلیل اجرایی جک دورسی است که طرفدار کار از راه دور و در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد به صرف تا آنجا که شش ماه کار از آفریقا در سال 2020 است. “در حالی که این یک تغییر بزرگ برای ما در حال حاضر شده است در حال حرکت به سمت بیشتر توزیع نیروی کار است که به طور فزاینده ای از راه دور” توییتر نوشت: دوشنبه ،

Square Inc., دیگر شرکت عمومی که دورسی آگهی نیز درخواست کارکنان برای کار از خانه. روز دوشنبه مربع اجرایی هارون Zamost نوشت: در یک صدای جیر جیر که این شرکت در حال اجرای یک “به شدت تشویق کار از خانه سیاست.”

یک تعداد انگشت شماری از توییتر کارگران توییتی ستایش برای تصمیم گیری کف دورسی برای اولویت سلامت کارکنان. بسیاری از توییت های خود را شامل هشتگ #webackjack دو برابر به عنوان پشتیبانی برای یک مدیر عامل تحت حمله از فعال سرمایه گذاران که ممکن است سعی کنید به جای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>